Znanec ima težave z peto B1. Propeler se zavrti približno do hitrosti izglisiranja, takrat pa nekje nekaj zdrsne, motor se zavrti v prazno, pride do vibracij in nekakšnega ragljanja. Pravi, da ima ne plastičen vmesnik med propelerjem in gredjo pogona. Ne vem, teh zadev ne poznam, jaz sem vedno imel v rokah le solid hub iz kovanega jekla in moje mnenje je, da verjetno ravno to zdrkuje, morda pa tista konična sklopka.
Ima kdo drugačno mnenje na osnovi izkušenj?
peta B1
Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator
Re: peta B1
Iz prestave mu vrže najverjetneje. Nej odklopi zajlo in se pele v prestavi. Večinoma je za to da ven meče kriva zajla, žrtev je pa če to hitr ne saniraš, menjalnik.
Delno je zaradi tega propadel OMC, ker so mele zajle na cobrah problem in so počele točno to. Ko je prišla updated zajla je bilo že prepozno.
Delno je zaradi tega propadel OMC, ker so mele zajle na cobrah problem in so počele točno to. Ko je prišla updated zajla je bilo že prepozno.
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov
