Iskalnik je našel 2 ujemanji

Napisal/-a Zenith
Po Nov 18, 2013 17:23
Forum: Sporočila članov
Tema: CC praznuje
Odgovori: 20
Ogledi: 5969

Vse najbolš!!!
Napisal/-a Zenith
Po Nov 11, 2013 18:58
Forum: Srečanja članov Morjeplovec.net
Tema: MARTINOVANJE 2013
Odgovori: 100
Ogledi: 37216

Evo, končno logiran na enem pametnem forumu. :D
Res je blo super, vidim da je na MORJEPLOVCU precej sposobnih ljudi, ki nekej tut nardijo, ne pa samo govorijo. Svaka čast.

Hvala vsem ki so zadevo izpeljal, definitivno se še velikokrat vidimo.

Matjaž