Iskalnik je našel 13 ujemanj
- To Jun 23, 2026 08:35
- Forum: Mali oglasi Morjeplovcev
- Tema: P. Mercury F4M /6 KM
- Odgovori: 1
- Ogledi: 257
Re: P. Mercury F4M /6 KM
Še prodajaš? Pokliči me 040 424 812. Matej
- Po Jun 09, 2025 14:33
- Forum: Oprema plovil in vse kar paše zraven
- Tema: Pomoč za klimo...
- Odgovori: 17
- Ogledi: 2171
Re: Pomoč za klimo...
Pozdravljeni. Ali ima kdo kakšen kontakt v Zadru za polnjenje klime na plovilu?
Žena pravi, da naj čimprej uredim, da ji v kabini ne bo vroče
Lp, Matej
Žena pravi, da naj čimprej uredim, da ji v kabini ne bo vroče
Lp, Matej
- Ne Jan 23, 2022 20:27
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Belingardo Day 20
- Odgovori: 24
- Ogledi: 5400
Re: Belingardo Day 20
Super čoln za začetek. Imaš kabino in lahko elegantno prespiš v kakšnem lepem zalivu. Zunanji motor pa enostavno zamenjaš, če te čoln navduši. Bo pa verjento čez nekaj let že 2 m daljši 
Odpelji še kakšnega človeka zraven, da pogleda plastiko, če je vse ok.
Odpelji še kakšnega človeka zraven, da pogleda plastiko, če je vse ok.
- Po Feb 08, 2021 11:47
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Crownline 220 ccr ???
- Odgovori: 14
- Ogledi: 4092
Re: Crownline 220 ccr ???
Zanimivo, da je še kar na spletu za prodajo.
Očitno imajo nekateri radi, da jih ljudje kličejo
Očitno imajo nekateri radi, da jih ljudje kličejo
- Ne Feb 07, 2021 19:46
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Crownline 220 ccr ???
- Odgovori: 14
- Ogledi: 4092
Re: Crownline 220 ccr ???
Poglej v SLO register, podatke o čolnu.
Moti me, ker številni ne slikajo registrsko številko, saj je to začetek pri nakupu (celo ponekod prekrijejo).
Če ima vse papirje, morda tudi o servisih, je po mojem mnenju vreden nakup. Veliko užitkov na morju
Moti me, ker številni ne slikajo registrsko številko, saj je to začetek pri nakupu (celo ponekod prekrijejo).
Če ima vse papirje, morda tudi o servisih, je po mojem mnenju vreden nakup. Veliko užitkov na morju
- Sr Jan 13, 2021 18:17
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Motor 176 kw YANMAR diesel
- Odgovori: 17
- Ogledi: 4167
Re: Motor 176 kw YANMAR diesel
Hvala vsem za odgovore.
Se vidimo na morju.
Mirno plovbo vsem v 2021
Se vidimo na morju.
Mirno plovbo vsem v 2021
- Po Jan 11, 2021 19:54
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Motor 176 kw YANMAR diesel
- Odgovori: 17
- Ogledi: 4167
Re: Motor 176 kw YANMAR diesel
Lastnik pove še, da dokler ne dosežeta motorja delovne temperature, se sistem hlajenja ne aktivira. Ali je to možno? Ali je možno da ima zaprt sistem hlajenja... Berem iz interneta: Zaprt sistem, kjer vedno ista hladilna tekočina cirkulira s pomočjo črpalke v motorju, ki jo hladi v hladilniku voda i...
- Po Jan 11, 2021 18:40
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Motor 176 kw YANMAR diesel
- Odgovori: 17
- Ogledi: 4167
Re: Motor 176 kw YANMAR diesel
Yanmar model 4LHA - STZP Diesel (tovarniški) Letnik 2002 176 kw x 2 Made in Japan Berem naslednjo zadevo: Odprt sistem, kjer voda iz morja s pomočjo črpalke po opravljeni cirkulaciji v motorju nazaj odteče v morje. Zaprt sistem, kjer vedno ista hladilna tekočina cirkulira s pomočjo črpalke v motorju...
- Ne Jan 10, 2021 12:01
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Motor 176 kw YANMAR diesel
- Odgovori: 17
- Ogledi: 4167
Re: Motor 176 kw YANMAR diesel
Zanima me kakšen je strošek pri teh dveh motorjih, če hladilni sistem ne deljuje pravilno.
Ne meče vode iz strani čolna...
Ali je možno da je potrebno samo očistiti cevi, ali je potrebno veliko dela?
Ali je možno, da je sedaj ko je mrzlo in ni potrebe hlajenja, in zato ne meče vode ven?
Ne meče vode iz strani čolna...
Ali je možno da je potrebno samo očistiti cevi, ali je potrebno veliko dela?
Ali je možno, da je sedaj ko je mrzlo in ni potrebe hlajenja, in zato ne meče vode ven?
- Ne Jan 10, 2021 11:42
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Motor 176 kw YANMAR diesel
- Odgovori: 17
- Ogledi: 4167
Re: Motor 176 kw YANMAR diesel
Zanima me kakšen je strošek pri teh dveh motorjih, če hladilni sistem ne deljuje pravilno.
Ne meče vode iz strani čolna...
Ali je možno da je potrebno samo očistiti cevi, ali je potrebno veliko dela?
Ne meče vode iz strani čolna...
Ali je možno da je potrebno samo očistiti cevi, ali je potrebno veliko dela?
- Če Jan 07, 2021 20:18
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Motor 176 kw YANMAR diesel
- Odgovori: 17
- Ogledi: 4167
Motor 176 kw YANMAR diesel
Pozdravljeni.
Ima kdo izkušnje s tem motorjem.
Čoln kateri me interesira ima ta notranji motor (2x)
Menjana je bila preteklo leto turbina, Z noga, inox propeler, auspuhi (vse z računi). Ima 900 ur.
Kaj me lahko preseneti?
Hvala za odgovore.
Ima kdo izkušnje s tem motorjem.
Čoln kateri me interesira ima ta notranji motor (2x)
Menjana je bila preteklo leto turbina, Z noga, inox propeler, auspuhi (vse z računi). Ima 900 ur.
Kaj me lahko preseneti?
Hvala za odgovore.
- To Dec 08, 2020 19:55
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Nakup čolna 9,5 m, letnik 2006, 5000 kg
- Odgovori: 24
- Ogledi: 6052
Re: Nakup čolna 9,5 m, letnik 2006, 5000 kg
Dobil sem informacijo, da je pri motorjih STAYR ugodnost ta, da večinoma vse paše gor od traktorjev oz tovornjakov, in da dober mehanik to uredi precej enostavno. Kaj pravite na to? Gledal sem, da je zastopnik za Stayr v Škofji Loki. Ko imaš na čolnu 2 motorja je to lahko dober podatek... Hvala vsem...
- To Dec 01, 2020 18:37
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Nakup čolna 9,5 m, letnik 2006, 5000 kg
- Odgovori: 24
- Ogledi: 6052
Re: Nakup čolna 9,5 m, letnik 2006, 5000 kg
Sem dobil odgovor, prvi čoln ima res VOLVO PENTA 4.3 GXI / DP-S 225 KM. Katerega bi izbrali, Volvo ali Stayr?
