apartma na hrvaškem čisto ob morju

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
ttomi73
Admiral
Prispevkov: 975
Pridružen: To Jul 21, 2009 22:41
Kraj: Kranj-okolica
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a ttomi73 » Če Jul 19, 2012 23:35

Ted40 napisal/-a:klical...žal vse zasedeno...hvala vseeno...lp



K njim gremo tudi letos za tri tedne.
http://www.apartmani-petkovic.hr/
Izpit za čoln sedaj imam, kaj pa zdaj... na morje seveda.
Ted40
Višji vodnik
Prispevkov: 15
Pridružen: Sr Jul 04, 2012 16:11

našli skoraj to kar smo iskali

OdgovorNapisal/-a Ted40 » So Jul 21, 2012 13:43

Živjo,

da pomagam tudi jaz drugim-predvsem družinam....
Otok Vir

5 m od morja,prodnata-obalo so pač postrugli,ker je bil sam kamen -samo je ok izgled.
ni ceste vmes kar je totalni plus-ni potrebno pazit na otroke...(pazi avto...hahaha)
internet,tv,bazen,pogled na morje,žar,klima,prijazni lastniki...
Cenkajte se da vam da vse vklučeno za isto ceno.Drugače računajo klimo in internet posebej.
Lastnik oddaja gumenjake z 2.5kw in 5kw/motor
jet-ski,tube,štirikolesnike...vglavnem ni da ni...
Počutje kot ,da si doma...cene niso pretirane..

še link http://adria-appartements.com

in totalni luksus pri sosedi villa Marija-nima žal bazena je pa gospa
pri 63 letih totalno naspidirana-vse ti pomaga-vse želje če se le da izpolni....

možen ribolov z domačini-nekaj malega-samoprispevek
nočni ribolov z lučjo-in lov z vilicami...20€-posebno doživetje...

Slike sledijo,ko se vrnem domov...

Če kdo rabi še kakšno dodatno informaciji se lahko obrne name....

Tudi drugi vsi ste vabljeni tudi naprej,da objavite kakšen dober link od lastnikov,kjer ste se imeli fajn...
direktno ob morju...

Lp,Aleš-direktno iz dopusta

Evo direktno iz dopusta
Uporabniški avatar
ttomi73
Admiral
Prispevkov: 975
Pridružen: To Jul 21, 2009 22:41
Kraj: Kranj-okolica
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a ttomi73 » So Jul 21, 2012 21:49

In ker apartma je tvoj?
Izpit za čoln sedaj imam, kaj pa zdaj... na morje seveda.
matjaz80
Viceadmiral
Prispevkov: 383
Pridružen: Sr Sep 24, 2008 11:10
Kraj: Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a matjaz80 » So Jul 21, 2012 22:20

Jaz pa na vir nikoli več. Vodo črpajo iz 20-25m globokih cevi v zemlji, kanalizacijo imajo speljano ravnotako globoko v dno.Dobra mešanica za umivanje zob ali kuhanje pašte. "Otok" poln madžarov, no way!!! Če mi plačajo dopust nebi šel tja
Ted40
Višji vodnik
Prispevkov: 15
Pridružen: Sr Jul 04, 2012 16:11

OdgovorNapisal/-a Ted40 » Ne Jul 22, 2012 09:03

ttomi...čisto na vrhu levo.. .soba,v kuhinji dodatno ležišče,terasa...
bobiboss
Viceadmiral
Prispevkov: 360
Pridružen: Pe Maj 30, 2008 15:34
Kraj: lj-podgorica

OdgovorNapisal/-a bobiboss » Ne Jul 22, 2012 10:33

http://www.apartmanija.hr/apartmani/dob ... ravko/2094

smo bili zadovoljni, le kakšnih eksotičnih plaž ne boste odkrili s čolnom.
Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

OdgovorNapisal/-a marcus » Ne Jul 22, 2012 12:27

Dobra informacija, samo vse zasedeno :cry:
LP
no rain, no rainbow
tkosto1
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 145
Pridružen: Če Jun 14, 2012 22:51
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a tkosto1 » So Okt 27, 2012 21:36

...


.
Nazadnje spremenil tkosto1, dne Pe Apr 12, 2013 22:57, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
BOJA
Admiral
Prispevkov: 710
Pridružen: Če Maj 06, 2010 14:52
Kraj: Trzin

OdgovorNapisal/-a BOJA » So Okt 27, 2012 22:21

Zdravo,
Žutenico pa osebno poznam in tudi njegove apartmaje, čeprav nisem še nikoli bil pri njem nastanjen. Zelo lepo urejeni apartmaji, praktično ob morju in možakar se res trudi zadovoljiti svoje goste. Namreč hodim v Metajno in se poznamo pač z ribolova in tudi na kakšno kavico se usedemo skupaj tu in tam. Ima pa v hiši, v kateri živi še en velik luksuzen apartma, ta pa je praktično res 5 metrov od vode. Kar se tiče vezov v Metajni ni problema, vedno se najde prostor za vsakega, ki je tam nastanjen - brezplačno...

LP
Green to green or red to red, safely go ahead!
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Ne Okt 28, 2012 06:32

.

Paški zaliv je nekaj posebnega. Meni všeč. Je še zelo "prvinski", ker ima kar nekaj posebnosti. Ljudje odprti, prijazni, brez "vaških posebnežev". Naravne sence ni. Velik zaprt zaliv, ki deluje kot veliko jezero. Ogromno ne preveč zahtevnih turistov v sezoni, kar daje cenovno zmernost v dodatni ponudbi. Po moji oceni imajo še veliko rezerve, če jim mladi ne bodo uhajali na celino. Ponudba apartamajev je solidna. Res so vsi APP pri morju, ker so tudi naselja čisto ob morju. Privezi niso problem za stranke in ostale, pač pa je težavica, ker ni nikjer za tankat. Gorivo se hodi iskat z avtom v Novaljo. Lahko tudi v mesto Pag, ampak se nosi v kantah kakih 300 metrov.

Tole je nasproti Metajne, na zahod.

Slika

Peš pot, prvih petsto metrov tudi osvetljena, iz Metajne proti Paškim vratom.

Slika

Plaže na zahodni strani zaliva so take.

Slika

Pa take in večje ribe so v zalivu.

Slika

LP

.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2024
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » Ne Okt 28, 2012 09:22

Bil letos par dni v u čolnom v Paškem zalivu. Na obali nasproti Metanje je ogromnooo školjk lepotank na 3-4m globine, tako, da jih je lahko tauhal tudi sin (10let). Rib žal nisem videl, lepih plaž je veliko, naravne sence pa zeloo malo, kar me je edino motilo.
mirno morje
Uporabniški avatar
BOJA
Admiral
Prispevkov: 710
Pridružen: Če Maj 06, 2010 14:52
Kraj: Trzin

OdgovorNapisal/-a BOJA » Ne Okt 28, 2012 10:18

@pajer1
glej glej, pa saj nas kar nekaj hodi tja :lol:
Pajer, prva slika kaže t.i. Dubrave - res je tam veliko školjk lepotk, tudi sami smo jih enkrat "tauhali"... Pajer1 in Roman1 - a hodita še tja dol kolikor toliko redno? Lahko bi se kdaj dogovorili za kakšen skupen ribolov, imamo kar nekaj točk za grund, kot tudi za panulo zubatca in za lignje... Ali jih imata vidva morda celo še več? Prijatelj ima čoln celo leto dol, jaz samo od maja do oktobra vsako leto. Prednost njegovega je to, da je pasara in dovolj počasna za panulo, mojega pa , da je dovolj hiter za hitro priti dokaj daleč...

Vsekakor imamo name iti dol tudi enkrat pozimi, letos smo bili februarja, ampak je bila živa polomija, morje mrtvo kot v kakšnem slabem filmu... Upam, da bo drugo leto bolje...

Lep pozdrav vsem!
Green to green or red to red, safely go ahead!
tkosto1
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 145
Pridružen: Če Jun 14, 2012 22:51
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a tkosto1 » Ne Okt 28, 2012 19:54

...
Nazadnje spremenil tkosto1, dne Pe Apr 12, 2013 22:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Ne Okt 28, 2012 21:09

tkosto1 napisal/-a:Hvala za super informacije :D


Ima kdo podatek če je tam pri njemu kje možno parkirati prikolico za čoln ?


Glej, če bi ti sedaj dal napotek glede parkiranja prikolice, bi posegel v tujo lastnino.
Jaz bi direktno kontaktiral najemodajalca. Prepričan sem , da boš imel takoj rešeno v obojestransko zadovoljstvo.

LP

.
pajer 1



Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
tkosto1
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 145
Pridružen: Če Jun 14, 2012 22:51
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a tkosto1 » Ne Okt 28, 2012 21:59

...
Nazadnje spremenil tkosto1, dne Pe Apr 12, 2013 22:35, skupaj popravljeno 1 krat.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti