Za ljubitelje Mercedesov

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Ne Feb 06, 2011 21:09

Saj je Reno... Ima vse v racunalniku na servisu :)
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Ne Feb 06, 2011 21:26

nima pa v servisni knjigi...
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5414
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » Ne Feb 06, 2011 21:44

Tex napisal/-a:pa ,da zaključmo... Mercedese imajo sam.... :lol:

Dokončaj. :lol: Pojma nimam, kaj naj si mislim o lastnikih mercedesov.
LP NT
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Ne Feb 06, 2011 21:50

Jah, NT misliš si lahko kar hočeš, toda imajo jih pa... :lol: :lol:
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
Mike
Admiral
Prispevkov: 1373
Pridružen: To Jul 01, 2008 11:01
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mike » Po Feb 07, 2011 09:31

admin napisal/-a:Uuuu, Mike, nostalgija!!! :D
Tale simpatična Srbkinja bi bila pa zanimiva popestritev na 3. ruti. No ja, njena hči ali celo njena vnukinja, hahahaha. Evo, sem se spomnil ene fajn cajke, da vas malo razgreje.
http://www.youtube.com/watch?v=gP8WIh-A27A


Je treba kupit eno stoenko, pa z njo čoln na ruto privlečt.
V8 + Jet drive
bostjan9
Admiral
Prispevkov: 1341
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 20:28

IZ MECKE NA RENOJA

OdgovorNapisal/-a bostjan9 » Po Feb 07, 2011 22:19

Se opravicujem....ker ste prisli ze na RENOJA, bi se vkljucil in ponudil enega RENOJA. Tudi tega bi rad prodal, ker si zelo zelim kupiti jadrnico in bom vsa vozila prodal.

Vem, da spada to bolj med male oglase, samo nekatere je potrebno malo zakurblat, ker se tako sekirajo, ce falis temo....


RENAULT SCENIC 1.5 letnik 2008 cena 8.500 EUR .. ...NAJNIZJA CENA V SLO. 80.000 km.


bosjan 9
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Po Feb 07, 2011 22:23

Link ?

Cena za mb ?
Slike mb, reno ?
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Po Feb 07, 2011 23:19

Halo Tex ne seri, a zdej se boš pa s kozolcem okrog vozu? :lol:
lpg
https://medisken.si
rider666
Admiral
Prispevkov: 928
Pridružen: Po Jul 19, 2010 12:37

OdgovorNapisal/-a rider666 » To Feb 08, 2011 09:13

Jz bi pa rabu eno limuzino, po možnosti bele barve, če kdo prodaja ali ve za kakšno!
Uporabniški avatar
diablo666
Štabni vodnik
Prispevkov: 27
Pridružen: Sr Jan 26, 2011 19:53
Kraj: 220 km od morja- Koroška kajpak

OdgovorNapisal/-a diablo666 » To Feb 08, 2011 10:51

bostjan9
Admiral
Prispevkov: 1341
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 20:28

MB / cena

OdgovorNapisal/-a bostjan9 » To Feb 08, 2011 20:37

Cena ya MB je najnizja, nizje ne morem ponuditi....

5.500 E


b9
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5414
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » To Feb 08, 2011 21:39

Mercedes Benz serija C letnik 2001 obstaja v različnih izvedbah karoserije - limuzina, coupe, sportcoupe, kombi..., v različnih variantah opreme - Elegance, Avantgard, AMG... ,v različni dodatni opremi ....
Sama cena ne pove o avtu popolnoma nič. Na koncu izpade kot, da ga samo "prodajaš". :lol:
LP NT
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » To Feb 08, 2011 22:03

gregor.n napisal/-a:Halo Tex ne seri, a zdej se boš pa s kozolcem okrog vozu? :lol:
lpg


no to se pa nebom...
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
bostjan9
Admiral
Prispevkov: 1341
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 20:28

mercedes

OdgovorNapisal/-a bostjan9 » Sr Feb 09, 2011 08:09

Saj bi ga šenkal, pa bi malo čudno zgledalo.

Limuzina, 180.000, Avandgarde, Metal temno sivo zelene barve.....
6 prestav, radio original na kasete.

b9
rider666
Admiral
Prispevkov: 928
Pridružen: Po Jul 19, 2010 12:37

OdgovorNapisal/-a rider666 » Sr Feb 09, 2011 09:36

Če ga nočeš lih šenkat da ne bo zgledalo čudno ga pa prodaj za 200€

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov