OdgovorNapisal/-a atilone » Ne Dec 19, 2010 12:10
Glej Nina, če je avto namenjen za dele, ga bodo razmontirali, kar se le da, z ostankom ( školjko) pa se več ne bodo zajebavali. V SLO je , če se ne motim , 5 centrov za razgradnjo vozil Ti bom lahko jutri dal od vseh naslove in tel. št. ali pa daneš malo pogooglaš . No v enem sem zaposlen sam, ta je za SV Slovenijo, pa bom rekel fantom, naj malo pogledajo izpraznjene Cliote ( barva ?). V gozd ali kam na divje ga ne bodo vrgli, jih lahko kdo vidi, ko pa ( zastojn) pripeljejo avto v te centre ( ta "predelava" je sigurno večjega obsega in gre preko kakega kleparja, da ni tako opazno), pa se zapiše poreklo vozila. Tudi samo z tem potrdilom lahko avto odjaviš iz prometa ( ali KPP ). Ko jih boš kontaktirala, navedi čim več o avtu. Predvidevam, da je prometna tudi ostala v avtu, če ni, jim pošlji fotokopije. Pa reči naj zadevo obravnavajo zaupno, ker če slučajno najdejo ostanke tvojega avta, se povežeš s policijo, in tile lahko dobijo celo verigo teh nepridipravov.
Če pa je slučajno naročilo prišlo iz tujine, južnega ali JV dela, pa se itak moraš sprijaznit, da tudi nepridipravov ne bodo dobili, kaj šele avta.
Obilo sreče ti želim.
LP