Nikola T. napisal/-a:@MamaMicka:
Temu vicu bi moral samo spremeniti zadnji stavek!
- Ampak MAMA_MICKA ima pa večjega.
Hahahahaaha![]()
to je samo tebi smesno.
Meni je zaljivo, predvsem, ker nisem tega pricakoval od tebe.
Moderatorji: moderator2, moderator
Nikola T. napisal/-a:@MamaMicka:
Temu vicu bi moral samo spremeniti zadnji stavek!
- Ampak MAMA_MICKA ima pa večjega.
Hahahahaaha![]()
SR 290 napisal/-a:Micka, mene pa hudo moti, da ne zaženeš enakega kravala, ko pri nagih babah padejo izjave o hudih joškah..., skratka ob izjavah o ženskah kot da so objekti poželenja in ne ljudje.
Še moj pogled:
tako v celotni družbi, kot tudi žal na tem (sicer kvalitetnem) forumu, je po moje veliko preveč nestrpnosti,.. premalo obzirnosti, preostre kritike, premalo "velikodušnosti",.. Od morjeplovcev, še posebno jadralcev, pričakujem veliko mero posluha - do varovanja narave, težave soljudi, toleranca do drugačnosti, napak drugih,..
lp
mamaMicka napisal/-a:Ampak, če razumem, da primerjaš besede: pederajs, peder, homič, ritopik; izjave, kot vsem geyem pobrat vse pravice, tudi otroke, ki jih ze imajo, vse postreliti in izgnati, primerjave z Hitlerjevim početjem
in na drugi strani kolk ma hude joške, kašna rit, mater kaj bi ji delal...
adriaticsailor napisal/-a:. Ko pa gledate/mo dve lejzbiki, je pa vse lepo in prav. No kaksna slina prevec;)
.
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov