REFERENDUM

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Po Dec 21, 2015 23:54

Nikola T. napisal/-a:@MamaMicka:

Temu vicu bi moral samo spremeniti zadnji stavek!
- Ampak MAMA_MICKA ima pa večjega.

Hahahahaaha :lol: :lol:

to je samo tebi smesno.
Meni je zaljivo, predvsem, ker nisem tega pricakoval od tebe.
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5414
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » To Dec 22, 2015 07:09

Se oproščam ampak sem se res samo hecal in nisem nič slabega mislil.

Sem zbrisal, ker vidim, da ne razumeš kdaj se kdo šali in kdaj žali. Navsezadnje pa si si sam nadel ime MamaMicka, ki kar kliče po kakšni šali v taki temi.

Še enkrat brez zamere in oprosti.
LP NT :D
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » To Dec 22, 2015 12:08

GOT YOU !

:) :) :)

Pa se vseeno nisem motil o tebi :)
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!
SR 290
Admiral
Prispevkov: 4854
Pridružen: Če Avg 02, 2012 17:40

OdgovorNapisal/-a SR 290 » To Dec 22, 2015 18:02

Micka, mene pa moti, da ne zaženeš enakega kravala, ko pri nagih babah padejo izjave o hudih joškah..., skratka ob izjavah o ženskah kot da so objekti poželenja in ne ljudje. Bodi moralist na celi fronti, ne le na enem vogalu.:wink:
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » To Dec 22, 2015 18:12

SR 290 napisal/-a:Micka, mene pa hudo moti, da ne zaženeš enakega kravala, ko pri nagih babah padejo izjave o hudih joškah..., skratka ob izjavah o ženskah kot da so objekti poželenja in ne ljudje. :wink:


Nisem ravno prepričan, če razumem tvoj komentar.
Ampak, če razumem, da primerjaš besede: pederajs, peder, homič, ritopik; izjave, kot vsem geyem pobrat vse pravice, tudi otroke, ki jih ze imajo, vse postreliti in izgnati, primerjave z Hitlerjevim početjem

in na drugi strani kolk ma hude joške, kašna rit, mater kaj bi ji delal...


No potemtakem, pa res nimamo več prihodnosti v naši deželi!
:wink:
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!
sasaman
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 134
Pridružen: Če Nov 17, 2011 20:05
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a sasaman » To Dec 22, 2015 19:30

Še moj pogled:
tako v celotni družbi, kot tudi žal na tem (sicer kvalitetnem) forumu, je po moje veliko preveč nestrpnosti,.. premalo obzirnosti, preostre kritike, premalo "velikodušnosti",.. Od morjeplovcev, še posebno jadralcev, pričakujem veliko mero posluha - do varovanja narave, težave soljudi, toleranca do drugačnosti, napak drugih,..
lp
adriaticsailor
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 75
Pridružen: Pe Feb 11, 2011 12:05

OdgovorNapisal/-a adriaticsailor » To Dec 22, 2015 20:53

Zakon bi bil lahko napisan nekoliko bolj takticno. Sam bi mogoce sprejel kompromis in dovolil posvajanje otrok le, ce je eden od homoseksualnega para dejansko bioloski stars. Pa se priblizamo se naravnim zakonom. To pa se ne pomeni, da bi glasovali drugace. Prepricanega prepricat v nasprotno je nekoliko brezupno. Ne razumem pa razmisljana nasprotnikov zakona. Govorite, kot da se bi s sprejetjem zakona kar naenkrat pojavile horde gejev in lejzbik, ki bi unicile naso druzbo in prihodnost. Ali si ali pa nisi. Ne bo jih nic vec in nic manj. Jaz jih podpiram, pa kljub temu se mi zdi cudno,da se dva moska... narava pac naredi svoje. Heteroseksualec ne bo zaradi sprejetja zakona cez noc postal homoseksualec. Je pa zanimivo nekaj drugega. Dva geja sta nekaj nezaslisanega in groznja za naso druzbo. Ko pa gledate/mo dve lejzbiki, je pa vse lepo in prav. No kaksna slina prevec;)

Pa bom zakljucil tu, da ne nadaljujem o najvecji gejevski in pedofilski skupnosti na svetu.
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 4126
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kasaudio » To Dec 22, 2015 21:01

Še moj pogled:
tako v celotni družbi, kot tudi žal na tem (sicer kvalitetnem) forumu, je po moje veliko preveč nestrpnosti,.. premalo obzirnosti, preostre kritike, premalo "velikodušnosti",.. Od morjeplovcev, še posebno jadralcev, pričakujem veliko mero posluha - do varovanja narave, težave soljudi, toleranca do drugačnosti, napak drugih,..
lp


Drugače se precej podpišem pod tole. Edino morjeplovcev nebi ločeval na jadralce in ostale. Povsod so cvetke.

Ker delam s kar veliko ljudmi na različnih položajih in večkrat po sili razmer slišim kar nebi smel, bi rekel da je največja težava v starejši generaciji - naših starših, mi mlajši pa jim na srečo v manjši meri tudi sledimo. Še 2 generaciji pa bomo OK. Pa tu ne mislim na referndumsko vprašanje, ampak širše.

@MM

Jaz nebi toliko moraliziral, vsaj tukaj ne. Vse skupaj je še vedno na nekem zdravem nivoju zajebancije. Vsaj da se razumeti zako, če si želiš.
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » To Dec 22, 2015 21:12

a-a saj nisem pisal samo o forumu. Splosno kaj je moc prebrati na internetu.
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!
Uporabniški avatar
Grega295
Admiral
Prispevkov: 3328
Pridružen: Ne Apr 04, 2010 21:50

OdgovorNapisal/-a Grega295 » Sr Dec 23, 2015 00:33

Slika
SR 290
Admiral
Prispevkov: 4854
Pridružen: Če Avg 02, 2012 17:40

OdgovorNapisal/-a SR 290 » Sr Dec 23, 2015 08:15

mamaMicka napisal/-a:Ampak, če razumem, da primerjaš besede: pederajs, peder, homič, ritopik; izjave, kot vsem geyem pobrat vse pravice, tudi otroke, ki jih ze imajo, vse postreliti in izgnati, primerjave z Hitlerjevim početjem

in na drugi strani kolk ma hude joške, kašna rit, mater kaj bi ji delal...



Ja, vse je zaničevalno in oblastniško do "druge vrste", podobno nevarno in nesramno, da ne grem v detajle!


p.s.
Jebo vas rjuharje nemarne... :lol:


Žal je pri nas sovražni govor priznan le proti nekaterim skupinam ali včasih v politiki, vse drugo se pa razumeva kot folkloro. To sem mislil MM.
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Sr Dec 23, 2015 08:39

adriaticsailor napisal/-a:. Ko pa gledate/mo dve lejzbiki, je pa vse lepo in prav. No kaksna slina prevec;)

.


Ker v porničih so več ali manj same dobre babe ki niti ni nujno da so lezbe se pač lizarijo za denar.

V realnosti jih najbrž ni toliko so tudi stare debele neurejene, kosmate lezbače, ki so ravno tako nagnusne.

Naj vsak dela kar hoče v spolnosti to je njegova odločitev sploh mi ni jasno zakaj je treba to sploh premlevati.
Uporabniški avatar
MarjanT
Admiral
Prispevkov: 920
Pridružen: Pe Sep 14, 2007 12:51
Kraj: Sežana

OdgovorNapisal/-a MarjanT » Sr Dec 23, 2015 08:43

Pred kratkim je dal papež zanimivo izjavo: " Če je nekdo gay, kdo sem jaz, da bi mu sodil ?"
Kdo sem pa jaz ?
Jadranje je odklop
Uporabniški avatar
heron
Viceadmiral
Prispevkov: 538
Pridružen: So Avg 25, 2012 14:03
Kraj: Žabnica
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a heron » Sr Dec 23, 2015 08:45

Tudi brez teh grafov je jasno, da je tipičen "proti" starejši, veren in neizobražen podeležan.

Tu gre po mojem za strah.

Morda strah pred samim sabo, predvsem pa za strah pred okolico.
Če si "taprav dec" boš šel v gostilno, pil špricer in gladal kelnarci v dekolte.
Kako te bo pa sosed gledal, če boš "za pedre".
Najglasnejši bo pa ravno tisti, ki s tem prikriva svojo zatrto in skrito usmerjenost.
In ker mu ni do ženske, je edino, kar mu ostane, da gre za Župnika.
Pol pa smo kjer smo.

Verjetno ti ljudje niti ne poznajo kaj dosti istospolnih parov, ker se v takem okolju ti raje skrijejo ali pa preselijo v bolj tolerantno okolje (v večji kraj, kjer se ljudje manj poznajo med sabo).

Jaz jih poznam nekaj in so v glavnem zelo v redu ljudje.
In kaj imamo od tega, da moramo takemu paru odvzeti možnost, da živi kot par.
Probleme imajo na svakem koraku.
Ob dedovanju, Ob obisku v bolnici, skupni lastnini, ...
Take čisto vsakdanje stvari, ki se nam sploh ne zdijo problematične.

Skoda, da kot družba še nismo zreli.
Lep pozdrav, Tomaž.

Heron je nazaj z druge poti po svetu in že težko čakam na naslednji odhod.
Takrat se bo vrnil tudi dnevnik na: www.sailmala.com/heron
Ali občasno blog v Angleščini na: www.heronsailing.blogspot.com/
SR 290
Admiral
Prispevkov: 4854
Pridružen: Če Avg 02, 2012 17:40

OdgovorNapisal/-a SR 290 » Sr Dec 23, 2015 08:50

Torej: "Živela Šparta." :idea:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov