Imel obvezno zavarovan čoln pri Triglavu. Permanentna polica za čas registracije plovila - torej pet let z vsakoletnim plačilom v septembru.
Septembra naslednje leto se mi je zgodilo, da zavarovanja nisem šel obnoviti - plačati. Ko sem to hotel narediti februarja sem moral doplačati še razliko za nazaj - med septembrom in februarjem + novo zavarovanje za leto dni.
Pač fore zavarovalniške in nič drugega.
Me pa zanima kaj bi se zgodilo, če bi v času ko premije nisem imel plačane naredil tretji osebi škodo?
PAZI na pet letno zavarovanje pri AS
Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1
Kdo je na strani
Po forumu brska: Bing [Bot] in 3 gosti
