PAZI na pet letno zavarovanje pri AS

Debata o obnašanju in pravilih na morju ter starih in novih zakonih, ki zadevajo navtiko.

Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1

autokamp
Viceadmiral
Prispevkov: 592
Pridružen: Po Jul 09, 2007 13:39

OdgovorNapisal/-a autokamp » Pe Maj 25, 2012 12:54

Imel obvezno zavarovan čoln pri Triglavu. Permanentna polica za čas registracije plovila - torej pet let z vsakoletnim plačilom v septembru.

Septembra naslednje leto se mi je zgodilo, da zavarovanja nisem šel obnoviti - plačati. Ko sem to hotel narediti februarja sem moral doplačati še razliko za nazaj - med septembrom in februarjem + novo zavarovanje za leto dni.

Pač fore zavarovalniške in nič drugega.

Me pa zanima kaj bi se zgodilo, če bi v času ko premije nisem imel plačane naredil tretji osebi škodo?

Kdo je na strani

Po forumu brska: Bing [Bot] in 3 gosti