Vsem "navičarjem" dajo na vhodu info listek, na katerem so opisani hitri napotki okoli zakonodaje in uredb na Hrvaškem. Piše, če je čoln daljši kot 2,5m in motorni pogon nad 5HP mora imeti ustrezno vinjeto (in seveda popis oseb)!!! Seveda ni potrebno, da je registriran in zavarovan (do 3m)!!!
Datum veljavnosti te uredbe je naveden 1.1.2010.
Sam se mislil, da je omejitev na treh metrih in se prejšne sezone vozil brez vinjete in popisa oseb na bivšem YAM300s in Yamaha 5HP....
No zgolj v INFO.....

