Lista posadke-CRO lista
Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1
vili napisal/-a:Meni so v Umagu in v Poreču rekli,da se moram z čolnom javiti pri policiji,šele nato lahko pridem po vinjeto.Sicer še mi zdaj ni jasno zakaj,saj tega nikjer na njihovi internetni strani ne piše,piše samo katere dokumente rabiš za nakup vinjete,te pa sem imel vse sabo.
L.P.
Če pripelješ čoln po vodi moraš tk ta prvo na policijo in carino, če pa po cesti ga pa tudi vidijo na mejnem prehodu in če hočejo videti papirje za čoln je vseeno ali srečaš policijo na cesti, carinskem pomolu, al pa tudi pozneje na morju. Men še nikoli ni bilo potrebno kazati čolna ob nakupu vinjete, res pa je, da to rihtam sredi poletja. Če pa hočeš kupiti vinjeto zaradi novega vpisnega lista pa na vem kako je to.
LP Uroš
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov
