kapitan burje napisal/-a:Pozdravljeni morjeplovci
Veliko je bilo povedanega o tej temi in jaz bi rad samo dal pohvalo špediciji STORI D.O.O iz Ljubljane. Res hitro in poceni so opravili vse kar je v zvezi obrazca T2L. Vse se uredi preko spleta in ni nobenih poti.
Kar pa se tiče hrvaškega špediterja, pa sem našel enega za ceno 150 e za območje Rijeke. Vsak špediter, se odloči tudi po vrednosti barke kolk bo zaračunal. Treba je pač malo (petrigat) saj slovenci to znamo.
Kako vezo ima pa to z vrednostjo ladje?
