pozdravljeni
Jaz sem živel več let v Usa in sem se vrnil v Slovenijo! V Usa sem imel barko katere sem še vedno lastnik in bi jo rad uvozil v Slovenijo! barka je izjemna gre za Celebrity 240CC s Mercruiser 7.4L 330Ks. Trenutno je še locirana v Usa.
Zanima me uvoz in registracija na Slo zastavo oziroma Hr zastavo kajti moja žena ima tudi hrvaško državljanstvo.
Najbolj pa me zanima ker kot tovarna oz. izdelovalec Celebrity ne obstaja več in kako se pridobi ta znamenit Ce certifikat.
In koliko pride vse to stati, kajti tile modeli se prodajajo v Usa nekje med 12000 - 20000 Usd.
Najlepša vam hvala v naprej za vse informacije!
Slika barke je v mojem profilu
http://www.powerboatlistings.com/view/12948 - tip barke moja je ista razen da je rdeča[/img]
UVOZ PLOVILA IZ USA IN REGISTRACIJA V EU
Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1
Re: UVOZ PLOVILA IZ USA IN REGISTRACIJA V EU
celebrity napisal/-a:pozdravljeni
Jaz sem živel več let v Usa in sem se vrnil v Slovenijo! V Usa sem imel barko katere sem še vedno lastnik in bi jo rad uvozil v Slovenijo! barka je izjemna gre za Celebrity 240CC s Mercruiser 7.4L 330Ks. Trenutno je še locirana v Usa.
Zanima me uvoz in registracija na Slo zastavo oziroma Hr zastavo kajti moja žena ima tudi hrvaško državljanstvo.
Najbolj pa me zanima ker kot tovarna oz. izdelovalec Celebrity ne obstaja več in kako se pridobi ta znamenit Ce certifikat.
In koliko pride vse to stati, kajti tile modeli se prodajajo v Usa nekje med 12000 - 20000 Usd.
Najlepša vam hvala v naprej za vse informacije!
Slika barke je v mojem profilu
http://www.powerboatlistings.com/view/12948 - tip barke moja je ista razen da je rdeča[/img]
Živjo,
A mi lahko sporočiš kateri letnik je barka, in ali ima motor z elektronskim vbrizgom? Za registracijo tako v Sloveniji, kot na Hrvaškem ali drugje v EU boš potreboval CE certifikat. Za registracijo v Nemčiji ne potrebuješ CE certifikata če je barka starejša kot Junij 1998. Lahko ti pomagam uredit kompletno vse, od shippinga, carinjenja v EU, plačila uvoznih dajatev in registracije. Najbolje da mi javiš konkretne podatke o barki kot je številka trupa, tip motorja, številke motorja, itd... Urediti se da vse, samo natančne podatke od barke potrebujem.
Re: UVOZ PLOVILA IZ USA IN REGISTRACIJA V EU
bojan11 napisal/-a:celebrity napisal/-a:pozdravljeni
Jaz sem živel več let v Usa in sem se vrnil v Slovenijo! V Usa sem imel barko katere sem še vedno lastnik in bi jo rad uvozil v Slovenijo! barka je izjemna gre za Celebrity 240CC s Mercruiser 7.4L 330Ks. Trenutno je še locirana v Usa.
Zanima me uvoz in registracija na Slo zastavo oziroma Hr zastavo kajti moja žena ima tudi hrvaško državljanstvo.
Najbolj pa me zanima ker kot tovarna oz. izdelovalec Celebrity ne obstaja več in kako se pridobi ta znamenit Ce certifikat.
In koliko pride vse to stati, kajti tile modeli se prodajajo v Usa nekje med 12000 - 20000 Usd.
Najlepša vam hvala v naprej za vse informacije!
Slika barke je v mojem profilu
http://www.powerboatlistings.com/view/12948 - tip barke moja je ista razen da je rdeča[/img]
Živjo,
A mi lahko sporočiš kateri letnik je barka, in ali ima motor z elektronskim vbrizgom? Za registracijo tako v Sloveniji, kot na Hrvaškem ali drugje v EU boš potreboval CE certifikat. Za registracijo v Nemčiji ne potrebuješ CE certifikata če je barka starejša kot Junij 1998. Lahko ti pomagam uredit kompletno vse, od shippinga, carinjenja v EU, plačila uvoznih dajatev in registracije. Najbolje da mi javiš konkretne podatke o barki kot je številka trupa, tip motorja, številke motorja, itd... Urediti se da vse, samo natančne podatke od barke potrebujem.
Zdravo, tudi sam sem lastnik jadrnice na Hrvaškem z ameriško zastavo. Kako je z registracijo v Nemčiji, kakšni so stroški za do 10m veliko jadrnico, je pa starejša od 1998.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti

