PRIVEZ NJIVICE gumenjak 3,8m

Vse kar mislite, da ne spada v nobeno od zgornjih tem, je pa povezano z navtiko, dodajte sem

Moderatorji: moderator2, moderator

Tomo79
Naddesetnik
Prispevkov: 6
Pridružen: Po Apr 23, 2012 20:11

PRIVEZ NJIVICE gumenjak 3,8m

OdgovorNapisal/-a Tomo79 » So Mar 23, 2013 16:58

Pozdravljeni,zanima me kako je s privezom za gumenjak 3,80m.Ali je opcija narediti svojo bojo?


Hvala! :)
Uporabniški avatar
goahead
Admiral
Prispevkov: 1488
Pridružen: Če Apr 08, 2010 22:53

OdgovorNapisal/-a goahead » So Mar 23, 2013 19:14

Absolutno ne. Placati bos moral 6kun/m/dan pa bo. Lani so pred kampon eni "Taljani" naredili tako kot mislis ti, pa so jim jih ponoci vse odvezali. Dobili so jih sele drugi dan dalec proc. Potem so vsi placali.
snake
Viceadmiral
Prispevkov: 472
Pridružen: Po Dec 12, 2011 12:01

OdgovorNapisal/-a snake » Po Mar 25, 2013 16:32

goahead napisal/-a:Absolutno ne. Placati bos moral 6kun/m/dan pa bo. Lani so pred kampon eni "Taljani" naredili tako kot mislis ti, pa so jim jih ponoci vse odvezali. Dobili so jih sele drugi dan dalec proc. Potem so vsi placali.



Če imaš take fajn sosede res ne rabiš sovražnikov
Uporabniški avatar
goahead
Admiral
Prispevkov: 1488
Pridružen: Če Apr 08, 2010 22:53

OdgovorNapisal/-a goahead » Po Mar 25, 2013 18:32

Ja ti rečem.
bats
Kapitan
Prispevkov: 184
Pridružen: To Jun 12, 2012 08:01
Kraj: Gorenjska

OdgovorNapisal/-a bats » Če Maj 09, 2013 13:14

ja lani je bila cena 7kn/m/dan in g.Predrag je pridno odpeljal kakšen čoln, ki ni imel plačanega priveza(sicer kolikor vem k sebi).Se pa tudi spominjam dogodka 9-ih odvezanih plovil, ki so jih našli potem nekje pri Cresu naslednji dan.Izajva od @goahead popolnoma drži.
Uporabniški avatar
Piki
Admiral
Prispevkov: 2224
Pridružen: To Avg 28, 2007 21:45
Kraj: Ljubljana-Opatija

OdgovorNapisal/-a Piki » Če Maj 09, 2013 13:24

bats napisal/-a:ja lani je bila cena 7kn/m/dan in g.Predrag je pridno odpeljal kakšen čoln, ki ni imel plačanega priveza(sicer kolikor vem k sebi).Se pa tudi spominjam dogodka 9-ih odvezanih plovil, ki so jih našli potem nekje pri Cresu naslednji dan.Izajva od @goahead popolnoma drži.


To je čisto navadna kraja in zrelo za prijavo na policijo. Neplačilo priveza ne opravičuje nikogar, da kar odpelje čoln. Ampak v HR je tudi to mogoče. :roll:
Jape
Viceadmiral
Prispevkov: 530
Pridružen: So Sep 13, 2008 10:41
Kraj: Stranska vas - Pag

OdgovorNapisal/-a Jape » Če Maj 09, 2013 14:01

Kaj pa če si na sidru? Ni si vezan na nobeno bojo??
To je uredu ali....
Uporabniški avatar
goahead
Admiral
Prispevkov: 1488
Pridružen: Če Apr 08, 2010 22:53

OdgovorNapisal/-a goahead » Če Maj 09, 2013 14:13

Tam ne!
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 4126
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kasaudio » Če Maj 09, 2013 16:32

Toej v Njivicah ne smem se pripeljat s čolnom, vrečt sidra in spit ene kokte. Piva rajš ne rečem, ker je ziher prekršek.
Uporabniški avatar
goahead
Admiral
Prispevkov: 1488
Pridružen: Če Apr 08, 2010 22:53

OdgovorNapisal/-a goahead » Če Maj 09, 2013 21:28

To itak da ja, vendar v kampu ne mores imeti vec svoj corpo morto.
bats
Kapitan
Prispevkov: 184
Pridružen: To Jun 12, 2012 08:01
Kraj: Gorenjska

OdgovorNapisal/-a bats » Pe Maj 10, 2013 08:47

@piki
tak odvoz se lahko smatra kot, kraja, vendar bo rezultat ob prijavi policiji tak, da boš lepo plačal še kazen, koncesionar pa jo bo lepo odnesel BP, ker bo dokazal, da ga ni ukradel.Pač balkan.
@kasaudio
lahko se pripneš tudi na prazno/neoddano bojo za kakšno urico, ne bo nič hudega, za cel dan pa ne.Je lufta za več kot eno pivo.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov