Hvala!
PRIVEZ NJIVICE gumenjak 3,8m
Moderatorji: moderator2, moderator
PRIVEZ NJIVICE gumenjak 3,8m
Pozdravljeni,zanima me kako je s privezom za gumenjak 3,80m.Ali je opcija narediti svojo bojo?
Hvala!
Hvala!
bats napisal/-a:ja lani je bila cena 7kn/m/dan in g.Predrag je pridno odpeljal kakšen čoln, ki ni imel plačanega priveza(sicer kolikor vem k sebi).Se pa tudi spominjam dogodka 9-ih odvezanih plovil, ki so jih našli potem nekje pri Cresu naslednji dan.Izajva od @goahead popolnoma drži.
To je čisto navadna kraja in zrelo za prijavo na policijo. Neplačilo priveza ne opravičuje nikogar, da kar odpelje čoln. Ampak v HR je tudi to mogoče.
@piki
tak odvoz se lahko smatra kot, kraja, vendar bo rezultat ob prijavi policiji tak, da boš lepo plačal še kazen, koncesionar pa jo bo lepo odnesel BP, ker bo dokazal, da ga ni ukradel.Pač balkan.
@kasaudio
lahko se pripneš tudi na prazno/neoddano bojo za kakšno urico, ne bo nič hudega, za cel dan pa ne.Je lufta za več kot eno pivo.
tak odvoz se lahko smatra kot, kraja, vendar bo rezultat ob prijavi policiji tak, da boš lepo plačal še kazen, koncesionar pa jo bo lepo odnesel BP, ker bo dokazal, da ga ni ukradel.Pač balkan.
@kasaudio
lahko se pripneš tudi na prazno/neoddano bojo za kakšno urico, ne bo nič hudega, za cel dan pa ne.Je lufta za več kot eno pivo.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov
