theDamjan napisal/-a:Dve dejstvi:
1. težko je vse te prepovedi dohajati, ne poznam pa niti enega, ki je kadarkoli kot lastnik nepremičnine ali bivalnega plovila dobil odločbo o karanteni na meji. (Upam, da to ne bom na konc glih jst tapru)
2. S skeniranjem osebnega dokumenta na meji, se v sistemu čas in datum prehoda ne beleži oz. se, ampak policist nima vpogleda vanj.
Za vpogled je potreben poseben dostop, ki ga imajo pooblaščeni pol. inšpektorji in ga lahko uporabijo le na podlagi posebnih pooblastil, običajno v povezavi s sodnim sklepom, odločbo, sodbo ali nalogom državnega tožilca.
Mogoče bo komu vsaj malo lažje...
Ne smejo gledat po zakonu ampak eni gledajo in tudi lahko vidijo kdaj si sel cez mejo. Vsaj meni so. Tocno je vedel kdaj sem sel cez...
