Plovila na Hrvaškem - Korona in meja

Vse kar mislite, da ne spada v nobeno od zgornjih tem, je pa povezano z navtiko, dodajte sem

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2775
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

Re: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja

OdgovorNapisal/-a evovii » Pe Nov 06, 2020 18:00

Jaz danes cez Secovlje. Samo vprasal kam grem in adijo... uglavnem bp.
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
Grega295
Admiral
Prispevkov: 3328
Pridružen: Ne Apr 04, 2010 21:50

Re: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja

OdgovorNapisal/-a Grega295 » Pe Nov 06, 2020 18:26

{offtopic} Ste pa nekateri drugač "pridni" - v povprečju imam občutek da barke koristite precej več kot jaz.
al

Re: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja

OdgovorNapisal/-a al » Pe Nov 06, 2020 18:36

Imamo dva života i onaj drugi počinje u trenutku kad shvatiš da je život samo jedan.
Uporabniški avatar
donato
Kontraadmiral
Prispevkov: 339
Pridružen: Pe Nov 22, 2013 20:06

Re: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja

OdgovorNapisal/-a donato » Pe Nov 06, 2020 20:25

Na Hrvaškem, vzdrževalna dela, več pregledam, več je del....kdor ne verjame, nas si barko kupi !
Zdaj pa prosim tistega, ki razume zakon in postave, kdaj moram domov ? Bemti,....vse bo ostalo na pol narjeno.
Namreč, menda je Istra med mojim vzdrževanjem postala rdeča in vzdrževanje plovila prehaja na 48 ur. Začne veljati menda
08.11.2020. Se bom 08.ali 09.11. lahko normalno vrnil brez dokaza o 48 urah ? Ker ga pač definitivno ne bom imel ?
kalužni mali
punta
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 128
Pridružen: Ne Dec 02, 2012 11:38

Re: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja

OdgovorNapisal/-a punta » Pe Nov 06, 2020 20:37

donato napisal/-a:Na Hrvaškem, vzdrževalna dela, več pregledam, več je del....kdor ne verjame, nas si barko kupi !
Zdaj pa prosim tistega, ki razume zakon in postave, kdaj moram domov ? Bemti,....vse bo ostalo na pol narjeno.
Namreč, menda je Istra med mojim vzdrževanjem postala rdeča in vzdrževanje plovila prehaja na 48 ur. Začne veljati menda
08.11.2020. Se bom 08.ali 09.11. lahko normalno vrnil brez dokaza o 48 urah ? Ker ga pač definitivno ne bom imel ?





Policija -odgovora NI
gov.si -odgovora NI
nijz -odgovora NI
vsi te preusmerjajo na linke kjer si vsak predpise tolmači po svoje in zmeda je TU.
Pozabite na vse,kar mislite,da veste.
bouton
Admiral
Prispevkov: 903
Pridružen: So Dec 22, 2007 13:41

Re: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja

OdgovorNapisal/-a bouton » Pe Nov 06, 2020 23:52

donato napisal/-a:Na Hrvaškem, vzdrževalna dela, več pregledam, več je del....kdor ne verjame, nas si barko kupi !
Zdaj pa prosim tistega, ki razume zakon in postave, kdaj moram domov ? Bemti,....vse bo ostalo na pol narjeno.
Namreč, menda je Istra med mojim vzdrževanjem postala rdeča in vzdrževanje plovila prehaja na 48 ur. Začne veljati menda
08.11.2020. Se bom 08.ali 09.11. lahko normalno vrnil brez dokaza o 48 urah ? Ker ga pač definitivno ne bom imel ?

V najslabšem primeru boš pač plačal test, pa boš imel mir.
fakinx
Admiral
Prispevkov: 777
Pridružen: Pe Maj 16, 2014 20:34
Kraj: Celje

Re: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja

OdgovorNapisal/-a fakinx » So Nov 07, 2020 03:37

kr3mn1 napisal/-a:nekaj tednov nazaj sem šel jaz z motorji slovaška-avstrija-češka-nemčija.

par tednov je dandanes velika razlika. en mesec nazaj si lahko normalno šel v restavracijo na kosilo, danes je policijska ura.

Nekaj tednov nazaj (natančneje 3), smo bili zaprti na regije in ne zgolj na občine, res je. Če so gostilne takrat obratovale se pa res ne spomnim...
Poanta je, da so za razliko od pomladi tokrat meje vseskozi odprte in ti nihče ne sme preprečiti prehoda.
al

Re: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja

OdgovorNapisal/-a al » So Nov 07, 2020 10:34

zgleda bomo imeli spet super šport: obrat na meji
Darh
Admiral
Prispevkov: 1364
Pridružen: Ne Dec 30, 2018 09:26
Kraj: Tu bolje- Pula

Re: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja

OdgovorNapisal/-a Darh » So Nov 07, 2020 10:51

al napisal/-a:zgleda bomo imeli spet super šport: obrat na meji

Stafeta, tja plato piva, nazaj z poloznico :mrgreen:
al

Re: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja

OdgovorNapisal/-a al » So Nov 07, 2020 11:00

Platoja pira ne rabim, ker se na Hrvaškem lahk vsedem na teraso lokala in ga naročim :D
Uporabniški avatar
theDamjan
Admiral
Prispevkov: 969
Pridružen: Ne Mar 01, 2015 19:42
Kraj: Trebnje - Novi Vinodolski - Jadransko morje
Kontakt:

Re: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja

OdgovorNapisal/-a theDamjan » So Nov 07, 2020 11:09

Tle vse dobiš celo pred deseto :D

Slika

(Ne vem kje je fora, da je vsaka slika kontra obrnjena. V mojalbum je ok, tukaj pa nikakor ne. :? )
-----------------
***Naj bo vsak dan najlepši!
al

Re: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja

OdgovorNapisal/-a al » So Nov 07, 2020 12:39

Na tem (znanem) mestu, ob znani uri/obdobju izrekam opravičilo za vse kar sem rekel in napisal čez Hrvaško.
Morda se v sezoni 2021 celo na kašno bojo priklopim.
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2775
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

Re: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja

OdgovorNapisal/-a evovii » So Nov 07, 2020 18:32

Evo jaz že nazaj iz HR. Na meji me ni nobeden nič vprašal niti zahteval od mene. Samo pomahal in to je to...
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
NejcT
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 21
Pridružen: So Mar 25, 2017 13:25

Re: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja

OdgovorNapisal/-a NejcT » So Nov 07, 2020 22:20

Šel danes zvečer nazaj iz Krka. Na Jelšanah pokazal lastniški list in potrdilo za prehod regij in enako nasproti MOL-a v Prestranku, ko so me ustavili policisti. Vse bp. Zlo prijazni.
al

Re: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja

OdgovorNapisal/-a al » Ne Nov 08, 2020 17:29

Hmnja...
takole je. 48 ur je v veljavi.
znajdite se.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti