Privez v Malinski

Vse kar mislite, da ne spada v nobeno od zgornjih tem, je pa povezano z navtiko, dodajte sem

Moderatorji: moderator2, moderator

Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Pe Sep 02, 2011 15:46

Kje u poratu ga pa maš???
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
kiti
Poročnik korvete
Prispevkov: 57
Pridružen: Po Sep 20, 2010 19:31
Kraj: Dolenjska

OdgovorNapisal/-a kiti » Pe Sep 02, 2011 18:07

Če gledaš ven iz zaliva proti morju je drugi iz desne
Quicksilver 640 Weekend. A imaš tudi ti vez v Poratu ?

lp
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Pe Sep 02, 2011 18:44

Govoriva o Poratu pr Vantačićih ane??? Jest sem "doma" v madraču hotela Malin... mata pa kolega u poratu tm proti koncu en mislm da Cranchi pa crownline ( rdeč )
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
kiti
Poročnik korvete
Prispevkov: 57
Pridružen: Po Sep 20, 2010 19:31
Kraj: Dolenjska

OdgovorNapisal/-a kiti » Pe Sep 02, 2011 18:52

Crownlina se spomnim je malo pred mojim.
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Pe Sep 02, 2011 20:08

kiti napisal/-a:Crownlina se spomnim je malo pred mojim.


bilna začetku sezone... zdej je pa proti koncu vezov....
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
nuvolari
Viceadmiral
Prispevkov: 400
Pridružen: Sr Jan 30, 2008 06:36
Kraj: bled

OdgovorNapisal/-a nuvolari » So Sep 03, 2011 01:00

in kako je tam glede vezov, je vse zasedeno ali kaj fraj? in kakko je s cenami?

lp
Veritas et Aequitas
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » So Sep 03, 2011 08:41

z vezi je itak "korupcija"... majstr ki ima zimovanje ti obljubi privez če maš čoln čez zimo pri njemu. Priveze dodeljuje pa ena baba, ki btw še vozla ne zna narest, skrajno žaljiva, nesramna, skratka jeaz ko jo vidim, Đurđico, se sam ognem, ki ga pa potem ko je čoln že v vodi itak da nima... pol ti pa konec junija začnejo gnjavit da bo treba čoln dat vn do 20. avgusta... fino ne???
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
kiti
Poročnik korvete
Prispevkov: 57
Pridružen: Po Sep 20, 2010 19:31
Kraj: Dolenjska

OdgovorNapisal/-a kiti » So Sep 03, 2011 11:33

Ja Matejc res je tako kot si rekel. Jaz sem se pri mojstru marca oglasu
pa sva se zmenila ,da me spravi notr. (pogoj zimovanje pri njemu,kar pa
meni odgovarja).Sem se pa v sredo pogovarjal z gazdarico ,da mam čoln v vodi do konca sep. oziroma začetek okt. pa ni nič težila.

lp
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » So Sep 03, 2011 16:08

Ja ni težila ya september... upraši jo za sezono :roll: :roll: bo pizdila z mal sreče ti bo pa rekla da barko prodej :shock: :shock:
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Uporabniški avatar
goahead
Admiral
Prispevkov: 1488
Pridružen: Če Apr 08, 2010 22:53

OdgovorNapisal/-a goahead » Po Sep 05, 2011 07:06

Nedo se ne ukvarja več s privezi v Njivicah. Zdaj je tam njegov vnuk David, ki ravno tako reši problem priveza. Hvala za kontakte. Najbrž ga bom vezal na boje izpred kampa
Lp,
Iztok

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov