Privez v Malinski

Vse kar mislite, da ne spada v nobeno od zgornjih tem, je pa povezano z navtiko, dodajte sem

Moderatorji: moderator2, moderator

javor
Naddesetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: Po Mar 17, 2008 09:05
Kraj: ljubljana

Privez v Malinski

OdgovorNapisal/-a javor » To Mar 18, 2008 08:48

Pred kratkim smo kupili gumenjaka s trdim dnom (4,2m), radi bi dobili privez v Malinski na Krku, vendar zaenkrat zelo slabo kaže. Privez bi najeli ali kupili, tudi za daljše obdobje. Če imate s tem kakšne izkušnje bo vsaka informacija dobrodošla.
Hvala za odgovore
lp
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » To Mar 18, 2008 17:31

O Malinski, privezih tam in tudi drugje po Krku je veliko napisanega tukaj:
http://www.morjeplovec.net/viewtopic.php?t=603

LP
marjan5
Viceadmiral
Prispevkov: 363
Pridružen: Ne Apr 29, 2007 20:29
Kraj: Sevnica, Osor

OdgovorNapisal/-a marjan5 » To Mar 18, 2008 21:33

Si že govoru z šefom ? Mam številko al pa ga lahko sam uprašam naslednjič k grem dol , samdej mi pol ti svojo da telahko prec pokličem ,jaz mam zdej že dve leti barko dol in je še kr uredu za ceno se pa najbolš da se sama zmenta ma tud zimovališče tako da ga lahko pustiš cel let dol
Lep pozdrav Marjan
javor
Naddesetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: Po Mar 17, 2008 09:05
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a javor » Sr Mar 19, 2008 11:51

prebrali vse kar je že napisano o Krku in Malinski. Prejšnji vikend sem iskal kakršnokoli možnost v Malinski. Tam smo kupili stanovanje (blizu tržnice)in bi seveda radi imeli čoln pred nosom v marini. Klical sem tega tipa, ki ima roko nad vsem , pa se sploh ni hotel pogovarjat, ni ga zanimalo niti če najamemo vez za več let naprej, trdil je, da je zaseden. Poskusili smo v hotelu Marin, kjer imajo tudi nekaj privezov in trdijo, da so zasedeni za par let naprej in imajo že čakalno listo. Domačini so nedostopni, verjetno zato ker nobenega prav dobro ne poznamo. Plačilo ni problem, sam ne vem več, kam naj se obrnem. V petek grem spet poskušat, ker je delovni dan, mogoče bo kje več sreče kot čez vikend. Hvala za odgovore
nuvolari
Viceadmiral
Prispevkov: 400
Pridružen: Sr Jan 30, 2008 06:36
Kraj: bled

OdgovorNapisal/-a nuvolari » Sr Mar 19, 2008 19:39

ja v malinski je edino ta ki je včasih tečen kot sem prebral, a takrat ko sem bil jaz doli sva se po telefonu fajndogovorila le problem je blo to k je bil karfajn predrag. kaj pa če poskusiš srečo v njivicah, pri g. Nedotu, številka je tud v tistmu topicu (zimovanje plovila) ta je bil takrat tud v redu. ni glih v malinski a za prvo silo imaš..
gobi
Štabni vodnik
Prispevkov: 29
Pridružen: Po Dec 31, 2007 09:31

Privez čolna

OdgovorNapisal/-a gobi » Če Mar 20, 2008 06:51

Tudi sam imam apartma in barko z privezom v Poratu.


Za tebe je za začetek najboljša varjanta privez v Njivicah (Nedo tel. ++85989231833 ali pa začasni privez v Poratu.)
Kasneje,ko boš spoznal razmere in ljudi se bo sigurno našla optimalna rešitev.
Dober prijem
lp Gobi
javor
Naddesetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: Po Mar 17, 2008 09:05
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a javor » Če Mar 20, 2008 09:48

hvala za odgovore. Klical sem v Njivice ter dobil informacijo, da je sigurno še kakšen privez prost v Malinski, dobil sem tudi telefonsko od tega tipa in ponovno poklical. Čudežno se je našel privez od 1.5. do 1.10. za 1000 eur. Kaj pravite na to ceno?
lp
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Če Mar 20, 2008 17:51

Oderuško za 4,2metra :shock: ,
Pa kaj ne moreš vrž v vodo kje svojih betonov pa privezat?
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Če Mar 20, 2008 21:46

Kot pravi cibro je to oderuško za tak čolnič. Samo po drugi strani pa možakarja tudi razumem. Na vezu ima raje večji čoln, ki mu bo z veseljem plačal 200 EUR/mesec, zasede pa mu povsem enako kot ti... Pojdi raje v kakšno manjšo uvalo, turistični privez, mogoče lastna boja.... Vezi v Malinski so dejansko marina saj premorejo vodo in elektriko...

LP
javor
Naddesetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: Po Mar 17, 2008 09:05
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a javor » Po Apr 07, 2008 16:53

Hvala za vse odgovore, ki so mi pomagali pri pogajanju za ceno. Ker sem bil vztrajen s klicanjem, se me je gospod usmilil in sva se pred 14 dnevi srečala v Malinski, po pogajanjih sem si izboril prostorček za moj gumenjak v vodi in na suhem s spusti v vodo po potrebi za celo leto. Na koncu pogovora je bil nedostopni frajer prav prijazen in ustrežljiv gospod, ki bi mi prišel iskat čoln tudi v Slovenijo in mi ga odvlekel do Krka, če bi bilo potrebno. Mislim, da z njim ne bom imel problema, kot kaže se je vztrajnost splačala. Konec koncev lahko odda vez tik ob mostičku (kjer se gre na pontonca) le takim čolničkom, saj je tam globina premajhna za večja plovila.
Lep pozdrav vsem
marjan5
Viceadmiral
Prispevkov: 363
Pridružen: Ne Apr 29, 2007 20:29
Kraj: Sevnica, Osor

OdgovorNapisal/-a marjan5 » To Apr 08, 2008 07:43

No pol se pa kej na piri vidmo :D
LP Marijan
gobi
Štabni vodnik
Prispevkov: 29
Pridružen: Po Dec 31, 2007 09:31

Gremo na pir

OdgovorNapisal/-a gobi » To Apr 08, 2008 19:40

Vidim, da nas je več na otoku Krku.Lahko se dobimo kot nekakšna mini skupina morjeplovcev in rečemo katero.... :D
Dober prijem

lp Gobi
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » To Apr 08, 2008 20:54

Aha, to pa zagotovo... Če ne drugega usekamo vsaj kakšno skupno turo...

LP
SeaFun
Kontraadmiral
Prispevkov: 252
Pridružen: To Jan 08, 2008 13:41
Kraj: Nova Gorica
Kontakt:

Krk

OdgovorNapisal/-a SeaFun » To Apr 08, 2008 21:41

Upam da ne pozabite na mene sem tudi na Krku sicer v Punatu skor vsak vikend .
Glede Krka pa kot sem per par dnevi prebral v Financah da je eno najbolj poznano "skrivališče" slovenskih jahtarjev ...

LP
SeaFun
Rodman Ventura 890
akisek
Kontraadmiral
Prispevkov: 274
Pridružen: So Jul 07, 2007 15:52
Kraj: Hrastnik

OdgovorNapisal/-a akisek » Pe Jul 10, 2009 20:14

Glede na priveze na bojah vam moram sporočiti ,da so v Punatu podražili za 100% !!Ne vem pa kako je v Malinski.
L.p Lojz

Kdo je na strani

Po forumu brska: AndrejC in 8 gostov