signalne rakete
Moderatorji: moderator2, moderator
signalne rakete
Pozdravljeni imam dva pakta signalnih raket ki so stare sigurno 15 let , kaj so še uporabne al ne?
bolid napisal/-a:kar se tiče zakona NE, vendar pa bo kmalu Novo leto, tako da jih preizkusi takrat, ali jih pa meni daj jih bom pa jaz![]()
Pri teh "raketah" (signalne bakle-rakete) je potrebno pazit, ker ne zgorijo v zraku. Ponavadi pade še žareča v morje, za kamor je namenjena. Pri uporabi na kopnem je potrebna max pazljivost, da ne povzročite požara.
LP
.
pajer 1
Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta

