Stran 1 od 1
PRODAJA HEMPEL-ovih IZDELKOV
Objavljeno: To Jun 10, 2008 11:44
Napisal/-a atilone
Pozdrav.
Ali obstaja v MB kakšna trgovina, kjer prodajajo proizvode od Hempel-a?
Hvala.
LP
Objavljeno: To Jun 10, 2008 12:36
Napisal/-a LaMike
Navtika Cizej

Objavljeno: To Jun 10, 2008 12:49
Napisal/-a atilone
Ravno tam sem tudi hotel vprašat, kje bi dobil iskano, pa sem oba krat prišel tja med siesto. Od 12 do 14 ure ima zaprto. Drugič je bila verjetno kriva skleroza, ker sem pozabil na odpiralni čas

.
Hvala LaMike!
LP
Objavljeno: Po Jun 16, 2008 14:31
Napisal/-a LaMike
Ima pa tudi As boats, sem videl prejšnji teden.
Ni kaj. Upam, da ti kaj pomaga. Ima pa tudi spletna trgovina lotos marine in mislim, da kr po najnižjih cenah. Dostava pa je 2 dni. Vsaj pri meni je bila tako.

Objavljeno: Po Jun 16, 2008 21:12
Napisal/-a gregor.n
Opozoril bi vas samo da ima Hempel za to sezono nekaj novih proizvodov, ki jih v naših trgovinah še ne prodajajo. Npr. Hempel glide cruise, samopolirni antifauling z teflonom, preverjeno dobra zadeva, sicer pa vam pred nakupom svetujem najprej pogledati na njihovo spletno stran.
lpg
Objavljeno: Po Jun 16, 2008 21:46
Napisal/-a atilone
LaMike napisal/-a:Ima pa tudi As boats, sem videl prejšnji teden.
Ni kaj. Upam, da ti kaj pomaga. Ima pa tudi spletna trgovina lotos marine in mislim, da kr po najnižjih cenah. Dostava pa je 2 dni. Vsaj pri meni je bila tako.

Sem naročil pri Lotos Marin.Kar po telefonu. Najprej malo vprašanj z moje strani, odgovorjev-nasvetov od njih.Cena ni pretirana, skratka, zaenkrat zelo korektno. Sem zadovoljen.
Hvala!
LP
ps: sem hotel kupit za kvadraturo šestih premazov, pod vodno linijo. Pa so mi svetovali tri največ štiri. To doživiš redko kje. Prej najdeš nepoštene prodajalce, kateri bi mi svetovali devet premazov, samo da prodajo. Bomo še sodelovali.
Objavljeno: To Jun 17, 2008 15:56
Napisal/-a LaMike
Meni je tud všeč. Sicer sem naletel takrat, ko so imeli težave z rač. ampak so me poklicali, da nimajo mojega naslova imajo pa naročilo pa smo rešili težavo in čez 2 dni me je čakal paket

V glavnem bom še sigurno kupoval pri njih.
