Stran 1 od 4

Sejem Dusseldorf 2012

Objavljeno: To Okt 25, 2011 20:28
Napisal/-a CAR
Ali gre mooče od vas na sejem v Dusseldorf meseca Januarja? Sprašujem zato, da vemo Lipnik, Novinc in Barh in CAR rezervirati mizo pujseka pri našemu Švajne Janezu . Mi smo na sejmu 21 in 22 Januarja in iščemo sponzorja za hladno Bavario. :D

Objavljeno: To Okt 25, 2011 23:42
Napisal/-a Nikola T.
Kako nameravate potovat? Z letalom ali avtom?
LP NT

Objavljeno: Sr Okt 26, 2011 21:35
Napisal/-a CAR
Gremo z avomobilom. Šofer sem jaz.

Objavljeno: Sr Okt 26, 2011 23:37
Napisal/-a Nikola T.
Če bi bilo možno bi se pridružil.
LP NT

Objavljeno: Če Okt 27, 2011 18:54
Napisal/-a admin
Ufff, NT, fantje so že štirje v avtu. Pomoje si nihče od vas ne želi 10 ur sedeti v avtu s 5 potniki...

Jaz še ne vem če grem, če se odločim, potem se zmenimo, da gre še kdo z mano... :wink:

Objavljeno: Če Okt 27, 2011 21:53
Napisal/-a CAR
Nikol Tesla,

škoda res smo že 4 v avtu in tudi apartma imamo že rezerviran 200 m od sejma. S tem namenom sem tudi oprl temo, da se popolnejo sedeži v avtih.

Objavljeno: Pe Okt 28, 2011 08:07
Napisal/-a Nikola T.
Car nisem vedel, da greste skupaj.
Če je še kaj interesentov se lahko zmenimo.
LP NT

Objavljeno: To Dec 06, 2011 09:22
Napisal/-a gobbi
Car za svijo ste dali da bi pa bili blizje sejmu to pa ne ,ali ste tolko stran da bote na sejmu se eno svijo piknili

Objavljeno: To Dec 06, 2011 10:51
Napisal/-a kr en
Pozdravljen Gobbi, si vstal od mrtvih :?:

Ker zaradi dela nisem imel časa spremljati forum, sem šele danes opazil tale post. A je že too late za rezervacijo kakšnega prenočišča? Ste že vsi organizirani s prevozom?

lp

Objavljeno: To Dec 06, 2011 20:46
Napisal/-a CAR
Gobbi, kaj potuješ z U2 nakoli, da te ni ne videti ne slišati :D . App s parkiriščem je od vhoda sejma oddaljen 200m, če nas prime na WC gremo lahko kar na domačega :D . Že lansko leto smo imeli to nastanitev in smo bili zelo zadovoljni, je pa zaradi bližine sejma kakšen Eur dražje. Rezervacijo smo naredili že avgusta.

Objavljeno: Sr Dec 07, 2011 11:07
Napisal/-a Novinec
Od 12. - 15. januarja 2012 sem v Londonu na sejmu nautike.... je še kak interesent?

Objavljeno: Če Jan 05, 2012 11:27
Napisal/-a al
Gospoda, kako je s temi nalepkami (zelena, rumena, rdeča) za avte, ki peljejo v nemška mesta. Baje, da je treba to kupit ne? A kdo ve kako in kaj s tem?

Objavljeno: Če Jan 05, 2012 12:48
Napisal/-a Klino
Vse informacije so tule:

http://www.amzs.si/?podrocje=465

Objavljeno: Pe Jan 13, 2012 15:36
Napisal/-a CAR
Ali bo še kdo v Dusseldorfu od 20 - 23.1.2012?

Objavljeno: Pe Jan 13, 2012 21:18
Napisal/-a CC
CAR a ti ni zadost,da smo mi štirje :lol:
nič ne skrb,te bom vsako noč držu za rokco,da te ne bo strah.pa da ne zalutaš,v drugo sobo :lol: