Falcon-9 napisal/-a:Falcon-9 napisal/-a:Evo regulator zamenjan in dela b.p. 13,6V na minimumu ("štandgas"), cca 700rpm. Pri 3500rpm cca 14,2V. Skratka regler od Suzukija Intrudorja dela na Yamahi F100. Strošek 47€ s poštnino preko e-bay (originalni od Yamahe 260€). Upam da bo stvar delala. Sem testiral cca 2 uri in ni bilo težav.
Ponovno pišem na forum glede regulatorja napetosti, zadeva dela že 4. sezono brez težv!
čak mal...od cestnega motorja Intruder (chopper), paše na Yamaho, ki je na čolnu???
