Bouges Nina napisal/-a:Čestitke!!!!! Prelepa barka, videna v zalivu Soline.
Ja ja večinoma na pomolu ki mi ga ne more nihče zasesti ker je izredno niska voda. Predusem pa imamo mir in senco pa še kuža je lahko spuščen. Katera barka je vaša, ste večkrat v solinah?