H2O napisal/-a:kr3mn1 napisal/-a:črna folija
Lepo. Koliko časa je pa že gor?
črn je od letos. nisem imel časa da bi pisal kako in kaj okoli čolna, pa tudi ne počnem tega že nekaj časa, da bi imel temo - moj čoln, pa pol notri pisal katero gefufno za katero gecincno sem kdaj na katero vagino montiral.
Prej je bil modre barve, kot je prišel nekoč do hrvaškega morja. modre cerade (imam še staro, 1 leto so stare stranjske, bimini malce pušča ob močnem nalivu, drugače pa brezhibno - podarim) sem zamenjal potem, ko je moja, v peklenski navezi z MamoMicko ugotovila, da je najlepše, če se čoln že enkrat polira, da bi imel črno folijo. namesto modre. ok...črna folija. ja sedaj pa cerade ne pašejo več - ok, dajmo še vse cerade na črno (delala je pa Marina, in ne boš verjel, celo do Raba smo jo spravili, čeprav je zanjo Istra/Krk max kamor še gre). in ko je bilo vse narejeno, ali v delu, in je vsak po svoje čaral in delal, pale s tavelkmu svedram napadel čoln..

da je kasneje lahko zmontiral 3kW Vetusov Bowthruster
Marina pri delu (tu se vidi ko je pale zalimal za šablono za novo platformo)

pa vodja likovnega krožka - si je lahko sama navaljčkala črn AF na čoln...

itd...kot pravim, tehnične stvari rad pišem v temah, da bi pa vsak vijak slikal, mi pa ni.