Antifauling pete
Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator
Najceneje ga boš dobil pri Fabiu v Postogni: http://www.postognapescaecolori.it
polanc napisal/-a:Veloksa nimam na propelerju jadrnice po 3 urah vožnje niti za vzorec pa sem vse delal kot pišejo,Prop je medenina.Sedaj ga bom namazal z pristnim domačim lojem,kot so včasih delali.
H2O sem še jaz zelo vesel,da ti vse fajn drži..
Zanimivo... Meni še zdaj po 2 letih ni odpadel... pa tud funkcijo opravlja zelo dobro.
Veter v laseh, travarca v zobeh 
vili napisal/-a:Kako pa si nanašal ta Jotun. Imam en propeler in krmilo ,pa tudi flape bi namazal s tem,pa nevem koliko sprejev naj kupim. Daš gor enkrat primer in dvakrat antifouling.
Tukaj imaš vse informacije: http://www.jotun.com/Datasheets/Download?url=%2fTDS%2fTDS__18800__Aqualine+Optima+Spray__Euk__GB.pdf
Pred AF lahko daš Vinyl Primer (v spreju): http://www.jotun.com/Datasheets/Download?url=%2fTDS%2fTDS__9205__Vinyl+Primer+Spray__Euk__GB.pdf
ali pa Antipest primer (nanaša se z valjčkom): http://www.jotun.com/Datasheets/Download?url=%2fTDS%2fTDS__9211__AntiPest__Euk__GB.pdf
- Marjan Tomki
- Admiral
- Prispevkov: 6231
- Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
- Kraj: Ljubljana
Jotun protivegetativni premaz za propelerje ipd.
Na tole sem dal povezavo iz Baze znanja, v kazalo Popravila, predelave, gradnja, vzdrževanje med povezave o protivegetativnih premazih.
H2O napisal/-a:vili napisal/-a:Kako pa si nanašal ta Jotun. Imam en propeler in krmilo ,pa tudi flape bi namazal s tem,pa nevem koliko sprejev naj kupim. Daš gor enkrat primer in dvakrat antifouling.
Tukaj imaš vse informacije
Pred AF lahko daš Vinyl Primer (v spreju)
ali pa Antipest primer (nanaša se z valjčkom)
Na tole sem dal povezavo iz Baze znanja, v kazalo Popravila, predelave, gradnja, vzdrževanje med povezave o protivegetativnih premazih.
Correct me if I am wrong, please.
Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov
