izdelava krmila in kobilice za Laser 4.7
Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator
izdelava krmila in kobilice za Laser 4.7
Ker je čas že konkretno načel že tako zlomljeno krmilo in kobilico na mojem starem Laserju me zanima, ali kdo slučajno ve, kje bi lahko dobil načrte za izdelavo teh dveh delov?
Hvala, Lep pozdrav, Tomaž
Hvala, Lep pozdrav, Tomaž
Pozanimaj se pri Klubu vodnih športov v čolnarni na jezeru v Velenju. Mogoče da imajo kej podobnega ... http://www.kvs-velenje.si/
še mal pa bo.... 
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov
