admin čestitke,super si stvari spremenil,lepša je tudi oblika,funkcija -išči- dela super,dodajanje slik je fantastično,najlepša pa je oblika,zato imam stran sedaj vedno kar odprto.
zato fantje hitro preglejte forum in napišite mnenja
Moderatorji: moderator2, moderator
cibro napisal/-a:In kaj je drugače,? meni zgleda vse enako kot včeraj


admin napisal/-a:Joj me zafrkavate!![]()
![]()
Z novim forumom pa je tako, da sem jaz popolnoma odpovedal na tem področju, Sajo pa je skoraj do konca zrihtal zadeve... Je pa tako, da mi še vedno ni všeč, ker zadeva z integracijo v Joomlo nikakor ni dobra!
Odločitev je padla, da forum samo nadgradimo, tako da bodo delale slike in vse nove "fensi-šmensi" pritekline, ostal pa bo zunaj Joomle...
Kdaj? V naslednjih dneh, ker to sploh ni komplicirano...
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti