nov forum

Člani foruma sporočamo, čestitamo...

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

nov forum

OdgovorNapisal/-a CC » Pe Apr 01, 2011 08:15

evo pa smo dočakali,da je začela delati nova oblika foruma :!:

admin čestitke,super si stvari spremenil,lepša je tudi oblika,funkcija -išči- dela super,dodajanje slik je fantastično,najlepša pa je oblika,zato imam stran sedaj vedno kar odprto.
zato fantje hitro preglejte forum in napišite mnenja :wink:
Lp CC
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Pe Apr 01, 2011 08:26

Se pridružujem čestitkam...

Najboljše za mene je sigurno funkcija IŠČI, ki sedaj dela, brez zatikanja in nepotrebnega čakanja med iskanji.

Bravo, le tako naprej!
Uporabniški avatar
Mike
Admiral
Prispevkov: 1373
Pridružen: To Jul 01, 2008 11:01
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mike » Pe Apr 01, 2011 08:56

Ja super je tale nova podoba. Mal sem še zbegan, ampak se bom navadil. Vse pohvale
V8 + Jet drive
huolog
Štabni vodnik
Prispevkov: 27
Pridružen: To Maj 08, 2007 12:53
Kraj: Ljubljana-Krk

OdgovorNapisal/-a huolog » Pe Apr 01, 2011 09:30

Res se je splačalo počakati....
Čeprav sem še kar računalniško pismen, mi vseeno nova podoba povroča nekaj težav.
Se bomo že privadili.
Čestitam!
lp
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3372
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Pe Apr 01, 2011 12:42

mah ni v redu nič ne najdem več
oprostite jaz pa z novo podobo nisem najbolj zadovoljen
admin to bi lahko boljše speljal :wink: :wink:
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Pe Apr 01, 2011 12:46

Do jutri počakam potem pa komentiram. Že vidim zaslužek.
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Pe Apr 01, 2011 12:53

Jaz se pa ne grem več, dost mam tega šalabajzerskega foruma. Bom naredil svojga boljšga 100 krat.
Slika
Adijo
https://medisken.si
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Pe Apr 01, 2011 13:30

In kaj je drugače,? meni zgleda vse enako kot včeraj
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3372
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Pe Apr 01, 2011 13:35

cibro napisal/-a:In kaj je drugače,? meni zgleda vse enako kot včeraj


saj ju3 bo tud enako zgledal
SlikaSlika
Nazadnje spremenil MareC, dne Pe Apr 01, 2011 13:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Pe Apr 01, 2011 13:35

???

Si siguren, da si ONLINE? Da nimas browserja off?

@mareC
v bistvu so teme razporejene v podforume, ni vec tako pomesano.
Jaz se znajdem tako, da ce je prej bilo vse pod motorna plovila, ko je nekdo nekaj popravljal na lupini, da zdaj najdeš pod obnovo. Pod motornimi ali gumenjaki pa so zdaj samo čolno(izkušnje, kateri motor itd...)

Če pa jadras je pa v obnovi podforum za jadra itd.

Meni se zdi ful bolj pregleden. Je pa res, da se bo treba navaditi.

Edino kar mi nekako ne pase je modra barva, ki je pretemna, bolj spominja na kakega starega Citroena in ne na morje.
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Pe Apr 01, 2011 13:55

juhu natega, že dons me je šefe nategnu da časti ževape pol me je kako nategnu da se zaebava, nakar jih res prinese.
MareC smajliji tile tvoji sekajo.Naj admin svoje malo updata.
LP, G
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Pe Apr 01, 2011 14:09

Slika


Slika
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Pe Apr 01, 2011 19:00

cibro,a to so te dans slikali,ko te MareC vleče :lol: :lol:

se vidi da je recesija,še idej za naš praznik nam je zmanjkalo :lol:
Lp CC
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » So Apr 02, 2011 09:03

Joj me zafrkavate! :D :D

Z novim forumom pa je tako, da sem jaz popolnoma odpovedal na tem področju, Sajo pa je skoraj do konca zrihtal zadeve... Je pa tako, da mi še vedno ni všeč, ker zadeva z integracijo v Joomlo nikakor ni dobra!

Odločitev je padla, da forum samo nadgradimo, tako da bodo delale slike in vse nove "fensi-šmensi" pritekline, ostal pa bo zunaj Joomle...
Kdaj? V naslednjih dneh, ker to sploh ni komplicirano... :wink:
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Ne Apr 03, 2011 23:39

admin napisal/-a:Joj me zafrkavate! :D :D

Z novim forumom pa je tako, da sem jaz popolnoma odpovedal na tem področju, Sajo pa je skoraj do konca zrihtal zadeve... Je pa tako, da mi še vedno ni všeč, ker zadeva z integracijo v Joomlo nikakor ni dobra!

Odločitev je padla, da forum samo nadgradimo, tako da bodo delale slike in vse nove "fensi-šmensi" pritekline, ostal pa bo zunaj Joomle...
Kdaj? V naslednjih dneh, ker to sploh ni komplicirano... :wink:


Mudovlek bo treba spet v funkcijo spravit!

.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti