velikimedo napisal/-a:Pozdravljena rjavolaska, kot vidim si jadralka, upam da Se kdaj srečamo na kakšni ruti (tudi sam še nisem bil, se bom pa letos skoraj zagotovo udeležil). Forum je res super zadeva in vedno se lahko poišče kakšna koristna tema al pa tud kr neki za nasmejat...Želim it velika lepih trenutkov preživetih na morju.
hvala
glede rute pa mi trenutno termin ne odgovarja, saj so takrat študijske obveznosti

