Nova članica :)

Člani foruma sporočamo, čestitamo...

Moderatorji: moderator2, moderator

rjavolasa skipperka
Viceadmiral
Prispevkov: 516
Pridružen: To Jan 01, 2013 10:35
Kraj: LJUBLJANA

OdgovorNapisal/-a rjavolasa skipperka » Če Jan 10, 2013 20:45

velikimedo napisal/-a:Pozdravljena rjavolaska, kot vidim si jadralka, upam da Se kdaj srečamo na kakšni ruti (tudi sam še nisem bil, se bom pa letos skoraj zagotovo udeležil). Forum je res super zadeva in vedno se lahko poišče kakšna koristna tema al pa tud kr neki za nasmejat...Želim it velika lepih trenutkov preživetih na morju.


hvala :), enako tudi tebi :)

glede rute pa mi trenutno termin ne odgovarja, saj so takrat študijske obveznosti :(
al

OdgovorNapisal/-a al » Če Jan 10, 2013 20:55

aha!
študentka!
:D
rjavolasa skipperka
Viceadmiral
Prispevkov: 516
Pridružen: To Jan 01, 2013 10:35
Kraj: LJUBLJANA

OdgovorNapisal/-a rjavolasa skipperka » Če Jan 10, 2013 20:58

al napisal/-a:aha!
študentka!
:D


haha zdej si pa že skor use odgovore dobil hehe :)
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » Če Jan 10, 2013 21:03

al napisal/-a:aha!
študentka!
:D


AL bo treba malo bolje spremljat pisanje :wink:

rjavolasa skipperka napisal/-a:
imam študijske obveznosti :(,


je že napisala drugje :wink:
Ure dnevi leta tečejo....
polanc
Admiral
Prispevkov: 9472
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Če Jan 10, 2013 21:15

Kak se že reče oni SLO bolezni..fov..kak že?
Bova v soboto s skiperko nazdravla..pa še mal v imenu vas :lol:
LP Iztok
al

OdgovorNapisal/-a al » Če Jan 10, 2013 21:23

e polanc, polanc... :D
rjavolasa skipperka
Viceadmiral
Prispevkov: 516
Pridružen: To Jan 01, 2013 10:35
Kraj: LJUBLJANA

OdgovorNapisal/-a rjavolasa skipperka » Če Jan 10, 2013 21:30

polanc napisal/-a:Kak se že reče oni SLO bolezni..fov..kak že?
Bova v soboto s skiperko nazdravla..pa še mal v imenu vas :lol:
LP Iztok


hehe pa še obe boljše polovice pa bo ane :)
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » Če Jan 10, 2013 21:34

polanc, temu se reče, kjer se prepirata dva :lol: tretji dobiček ima :lol:
Ure dnevi leta tečejo....
polanc
Admiral
Prispevkov: 9472
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Če Jan 10, 2013 21:36

:lol: :lol: :lol:
polanc
Admiral
Prispevkov: 9472
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Če Jan 10, 2013 21:37

mal se nasmejemo,pa se mamo fajn,mal rabm
al

OdgovorNapisal/-a al » Če Jan 10, 2013 21:38

polanc napisal/-a:mal se nasmejemo,pa se mamo fajn,mal rabm


:D
rjavolasa skipperka
Viceadmiral
Prispevkov: 516
Pridružen: To Jan 01, 2013 10:35
Kraj: LJUBLJANA

OdgovorNapisal/-a rjavolasa skipperka » Če Jan 10, 2013 21:40

fantje ne se kregat zame pa bit nevoščljivi l:) kdo prej pride prej melje ane :)
polanc
Admiral
Prispevkov: 9472
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Če Jan 10, 2013 21:42

Ne skrbet,jo bom pazu...ko zenico očka svojega
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Če Jan 10, 2013 22:19

dajte no, da je ne boste raztrgali, na koncu pa ugotovili, da vas spet Lipnik farba :twisted:
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
rjavolasa skipperka
Viceadmiral
Prispevkov: 516
Pridružen: To Jan 01, 2013 10:35
Kraj: LJUBLJANA

OdgovorNapisal/-a rjavolasa skipperka » Če Jan 10, 2013 22:22

Tex napisal/-a:dajte no, da je ne boste raztrgali, na koncu pa ugotovili, da vas spet Lipnik farba :twisted:


hehe tole pa ni noben hec in vas Lipnik nič ne farba :)
po vsej verjetnosti pridem na marčevsko srečanje pa pridte pa me boste spoznal hehe

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti