Stran 1 od 1

NOVINEC

Objavljeno: Če Jan 03, 2013 19:55
Napisal/-a NIL
Lepo pozdravljeni. Že kar nekaj časa prebiram forum, nekaj malega sem tudi "dodal", sedaj pa je že zadnji čas da se predstavim.
Ljubitelj morja in jadranja ( spominjam se časa, ko sem še jadral na kadetu - starejši to poznate, za mlajše pa je to nekaj večji optimist ), lastnik jadrnice ( moja velika ljubezen, samo da ne bo sedaj to prebrala žena, potem pa bo hudič :D ), občasno aktivni jadralec kot član ekipe ( lani smo bili na svetovnem prvenstvu na Cresu )..... Vse ostalo pa še pride skozi moje prispevke :D. Življenska filozofija? Od vsega lepega je morje najlepše...
Vsem članom želim v letu 2013 veliko lepih in sončnih dni, v katerih bodo uživali na morju.

Objavljeno: Če Jan 03, 2013 20:22
Napisal/-a Marchi
Dobrodošel NIL!
Veselimo se tvojim prispevkov :wink:

Objavljeno: Če Jan 03, 2013 22:12
Napisal/-a BOJA
NIL, dobrodošel na forumu!
Vse lepo v 2013 tudi tebi!

Objavljeno: Pe Jan 04, 2013 15:55
Napisal/-a marcus
Pozdravljen in dobrodošel NIL med Morjeplovci :D
Tudi tebi srečno 2013

LP

Objavljeno: Pe Jan 04, 2013 21:15
Napisal/-a admin
Dobrodošel!
Upam, da bomo v prihodnje prebrali tudi kakšne lepe potopise tvojih morjeplovskih potepanj!

Objavljeno: So Jan 05, 2013 18:32
Napisal/-a dušan
lep pozdrav

Objavljeno: So Jan 05, 2013 19:36
Napisal/-a acrobat
Dobrodošel,...med nami.

Objavljeno: So Jan 05, 2013 21:55
Napisal/-a Piki
Pozdravljen NIL in dobrodošel med nami !

Objavljeno: Sr Jan 09, 2013 22:11
Napisal/-a Tex
pozdravljen...

Objavljeno: Če Jan 10, 2013 10:25
Napisal/-a potepin
Dobrodošel...

Objavljeno: Če Jan 10, 2013 21:04
Napisal/-a velikimedo
Pozdravljen nil, upam, da bomo kmalu prebrali kakšen dober članek Ali kakšno dobro morsko dogodivščino katerih sigurno ni malo. Lp

Objavljeno: Pe Jan 11, 2013 05:45
Napisal/-a pale
dobrodošel tudi z moje strani

Objavljeno: Pe Jan 11, 2013 07:37
Napisal/-a rjavolasa skipperka
dobrodošel :)