Evo, pa sem nazaj!
Ja nič, veselo na delo, v petek pa spet na vikend dopust!
Hvala vsem za lepe želje, sem pa na poti srečal nekaj Morjeplovcev. Našli smo se s Polancem, po naklučju še z Zobarjem, že naslednji dan tudi z Gobbijem... Z vsemi je bilo lepo in se že veselim ponovnega srečanja...
Mimogrede sem videl še eno zastavico Morjeplovec na Crownline-u 250 ali 270 CR... Priplul sem v Brgulje na Molatu, gledam simpatični cruiser na boji in na koncu vidim, da ima našo zastavico... Na njem so bili trije mlajši (otroci), staršev ni bilo. Malce smo podebatirali in povedali so mi, da jim je zastavico dal kolega... Mogoče kdo ve kdo so in kdo od naših članov jim je dal zastavico?
LP