Admin gre na dopust

Člani foruma sporočamo, čestitamo...

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

Admin gre na dopust

OdgovorNapisal/-a admin » Če Jul 30, 2009 22:23

Hja, končno grem tudi jaz malo na dopust in ne boste verjeli, grem brez laptopa! Je bila težka odločitev, vendar na koncu sem se odločil, da grem res na DOPUST. Vreme (aladin) in maile pogledam direktno na GSM telefonu, ostalo pa bo malce na stranskem tiru. :D

Pa da ne bo kakšnega "sranja" tačas! Saj veste, ko mačke ni doma, miši plešejo! :wink: :D

Uživajte vsi skupaj, s kakšnim pa se tudi najdemo na Jadranu.
žaan
Štabni vodnik
Prispevkov: 28
Pridružen: To Jul 28, 2009 23:39
Kraj: Ljubljana-Vrhovci
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a žaan » Če Jul 30, 2009 22:35

Želim ti veliko sreče na morju in pa mirno plovbo :D
LP Žan
Uporabniški avatar
skiper1
Kontraadmiral
Prispevkov: 316
Pridružen: Po Jun 29, 2009 22:27
Kraj: Velenje - Krk

OdgovorNapisal/-a skiper1 » Če Jul 30, 2009 23:10

Ojla!!!

Uživajta na morju, stran od internetnega smoga. Ha, ha, ha, Upam, da se vidimo v kafiču.:D
LP Zvone
Morje da in morje vzame.
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Če Jul 30, 2009 23:29

Srečno in bodi še posebej previden, letos poslušam same neljube zgodbe.
mirno morje
lpg
https://medisken.si
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Pe Jul 31, 2009 05:30

Sandi obilo užitkov, pa obljubljamo, da bomo pridni :D :D
Uporabniški avatar
Mike
Admiral
Prispevkov: 1373
Pridružen: To Jul 01, 2008 11:01
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mike » Pe Jul 31, 2009 08:33

Uživaj :D
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2775
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » Pe Jul 31, 2009 08:38

Uživaj.... Pa po pameti :D
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
val
Admiral
Prispevkov: 1566
Pridružen: Po Sep 08, 2008 20:12
Kraj: Maribor-koper- Pula

OdgovorNapisal/-a val » Pe Jul 31, 2009 09:41

Tudi jaz grem v četrtek.
žal nimam zastavice ,bom pa pozoren na druge.
lep dopust in mirno morje
lp
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Pe Jul 31, 2009 12:24

Na, pa sva se zgrešila. V tem trenutku nameravam izpluti iz Krivice proti Rovinju.
Uživaj na morju! Avgustovsko srečanje bo brez tebe in brez kontrole !!!???
____________________________________________

good girls go to heaven, bad girls go everywhere !
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Pe Jul 31, 2009 14:32

Kr en, avgustovskega srečanja baje ne bo, vsaj tako je zadnjič rekel Sandi, ker jih je večina na dopustu.

Ha, če ga pa naredimo v lastni režiji brez "Šefa" pol bodo pa res miši norele ko mačka ne bo doma :D :D
CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » Pe Jul 31, 2009 22:12

Lepo se imej, ko se vrnes pa poravnaj racun pr Katarini, kar bomo spili na tvoj racun :D :D :D
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
barh
Kapitan korvete
Prispevkov: 107
Pridružen: Po Jan 19, 2009 16:04
Kraj: Gorenjska
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a barh » So Avg 01, 2009 18:12

Srečno pot proti dalmaciji, ki si jo ravnokar začel in dobro vreme. :D :D
albint
Višji štabni praporščak
Prispevkov: 46
Pridružen: Ne Maj 03, 2009 22:27
Kraj: Korena / MB

Lep dopust

OdgovorNapisal/-a albint » Ne Avg 09, 2009 11:45

Uživaj, čas je že da si odpočiješ, pa mirno morje, pravi veter in primerno temperaturo pijače :lol: .

lp
AT
gobbi
Viceadmiral
Prispevkov: 370
Pridružen: So Jan 05, 2008 20:06
Kraj: MARIBOR-BANJOLE-NEREZINE-JEZERA

OdgovorNapisal/-a gobbi » Ne Avg 09, 2009 18:34

Sandi se vidima kaj jaz že mam jacka na hladnem
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Ne Avg 16, 2009 15:45

Evo, pa sem nazaj! :cry: :cry:

Ja nič, veselo na delo, v petek pa spet na vikend dopust! :D
Hvala vsem za lepe želje, sem pa na poti srečal nekaj Morjeplovcev. Našli smo se s Polancem, po naklučju še z Zobarjem, že naslednji dan tudi z Gobbijem... Z vsemi je bilo lepo in se že veselim ponovnega srečanja...

Mimogrede sem videl še eno zastavico Morjeplovec na Crownline-u 250 ali 270 CR... Priplul sem v Brgulje na Molatu, gledam simpatični cruiser na boji in na koncu vidim, da ima našo zastavico... Na njem so bili trije mlajši (otroci), staršev ni bilo. Malce smo podebatirali in povedali so mi, da jim je zastavico dal kolega... Mogoče kdo ve kdo so in kdo od naših članov jim je dal zastavico?

LP

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost