ČESTITKE ZA DAN MLADOSTI
Objavljeno: Po Maj 24, 2010 22:29
Čestitam vsem morjeplovcem in morjeplovkam za skoraj že pozabljeni DAN MLADOSTI
Ker ne zdržim do polnoči sem napisal malo prej

sundancer napisal/-a:Ker ne zdržim do polnoči sem napisal malo prej![]()
![]()
Novinec napisal/-a:Šola je bila brezplačana, gradilo se je in vsi smo imeli stanovanja, oče me je pripeljal na firmo samo pokazat, pa sem že imel službo. Poročil sem se v komunizmu, prvo stanovanje dobil v komunizmu po pol leta čakanja, služba je bila čudovita, denarja ko solate, 82 leta sem vzel še popoldansko obrt, katero mi ni nihče omejeval,...... bil sem še Titov pionir,.... par dni Titov vojak,...... imel sem potni list, hodil sem v Avstrijo in Italijo, kadar sem želel,.......
kr en napisal/-a:
Zdej pa vem, zakaj je za nas zmanjkalo ! Ti si si vzel vseha, ha, ha