Stran 1 od 2

nov forum

Objavljeno: Pe Apr 01, 2011 08:15
Napisal/-a CC
evo pa smo dočakali,da je začela delati nova oblika foruma :!:

admin čestitke,super si stvari spremenil,lepša je tudi oblika,funkcija -išči- dela super,dodajanje slik je fantastično,najlepša pa je oblika,zato imam stran sedaj vedno kar odprto.
zato fantje hitro preglejte forum in napišite mnenja :wink:

Objavljeno: Pe Apr 01, 2011 08:26
Napisal/-a mamaMicka
Se pridružujem čestitkam...

Najboljše za mene je sigurno funkcija IŠČI, ki sedaj dela, brez zatikanja in nepotrebnega čakanja med iskanji.

Bravo, le tako naprej!

Objavljeno: Pe Apr 01, 2011 08:56
Napisal/-a Mike
Ja super je tale nova podoba. Mal sem še zbegan, ampak se bom navadil. Vse pohvale

Objavljeno: Pe Apr 01, 2011 09:30
Napisal/-a huolog
Res se je splačalo počakati....
Čeprav sem še kar računalniško pismen, mi vseeno nova podoba povroča nekaj težav.
Se bomo že privadili.
Čestitam!
lp

Objavljeno: Pe Apr 01, 2011 12:42
Napisal/-a MareC
mah ni v redu nič ne najdem več
oprostite jaz pa z novo podobo nisem najbolj zadovoljen
admin to bi lahko boljše speljal :wink: :wink:

Objavljeno: Pe Apr 01, 2011 12:46
Napisal/-a janadino
Do jutri počakam potem pa komentiram. Že vidim zaslužek.

Objavljeno: Pe Apr 01, 2011 12:53
Napisal/-a gregor.n
Jaz se pa ne grem več, dost mam tega šalabajzerskega foruma. Bom naredil svojga boljšga 100 krat.
Slika
Adijo

Objavljeno: Pe Apr 01, 2011 13:30
Napisal/-a cibro
In kaj je drugače,? meni zgleda vse enako kot včeraj

Objavljeno: Pe Apr 01, 2011 13:35
Napisal/-a MareC
cibro napisal/-a:In kaj je drugače,? meni zgleda vse enako kot včeraj


saj ju3 bo tud enako zgledal
SlikaSlika

Objavljeno: Pe Apr 01, 2011 13:35
Napisal/-a mamaMicka
???

Si siguren, da si ONLINE? Da nimas browserja off?

@mareC
v bistvu so teme razporejene v podforume, ni vec tako pomesano.
Jaz se znajdem tako, da ce je prej bilo vse pod motorna plovila, ko je nekdo nekaj popravljal na lupini, da zdaj najdeš pod obnovo. Pod motornimi ali gumenjaki pa so zdaj samo čolno(izkušnje, kateri motor itd...)

Če pa jadras je pa v obnovi podforum za jadra itd.

Meni se zdi ful bolj pregleden. Je pa res, da se bo treba navaditi.

Edino kar mi nekako ne pase je modra barva, ki je pretemna, bolj spominja na kakega starega Citroena in ne na morje.

Objavljeno: Pe Apr 01, 2011 13:55
Napisal/-a cibro
juhu natega, že dons me je šefe nategnu da časti ževape pol me je kako nategnu da se zaebava, nakar jih res prinese.
MareC smajliji tile tvoji sekajo.Naj admin svoje malo updata.
LP, G

Objavljeno: Pe Apr 01, 2011 14:09
Napisal/-a cibro
Slika


Slika

Objavljeno: Pe Apr 01, 2011 19:00
Napisal/-a CC
cibro,a to so te dans slikali,ko te MareC vleče :lol: :lol:

se vidi da je recesija,še idej za naš praznik nam je zmanjkalo :lol:

Objavljeno: So Apr 02, 2011 09:03
Napisal/-a admin
Joj me zafrkavate! :D :D

Z novim forumom pa je tako, da sem jaz popolnoma odpovedal na tem področju, Sajo pa je skoraj do konca zrihtal zadeve... Je pa tako, da mi še vedno ni všeč, ker zadeva z integracijo v Joomlo nikakor ni dobra!

Odločitev je padla, da forum samo nadgradimo, tako da bodo delale slike in vse nove "fensi-šmensi" pritekline, ostal pa bo zunaj Joomle...
Kdaj? V naslednjih dneh, ker to sploh ni komplicirano... :wink:

Objavljeno: Ne Apr 03, 2011 23:39
Napisal/-a pajer1
admin napisal/-a:Joj me zafrkavate! :D :D

Z novim forumom pa je tako, da sem jaz popolnoma odpovedal na tem področju, Sajo pa je skoraj do konca zrihtal zadeve... Je pa tako, da mi še vedno ni všeč, ker zadeva z integracijo v Joomlo nikakor ni dobra!

Odločitev je padla, da forum samo nadgradimo, tako da bodo delale slike in vse nove "fensi-šmensi" pritekline, ostal pa bo zunaj Joomle...
Kdaj? V naslednjih dneh, ker to sploh ni komplicirano... :wink:


Mudovlek bo treba spet v funkcijo spravit!

.