Moja fotografija
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator
- Novinec
- Admiral
- Prispevkov: 2569
- Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
- Kraj: Sailing on the world
- Kontakt:
Nekaj mojih fotografij iz letošnjega dopusta:
zastavica vihra na moji Bavarii 33 HT
Rezanje pršuta v konobi, ko greš po stopnicah na Hvarsko trdnjavo
Rožiči na drevesu, ki še niso zreli (otok Hvar)
To ne gori mega yahta, za njo gori eden od Paklenih otokov
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... g351.t.jpg
Gužva v zalivu pred mestom Hvar, ko je bila najavljena burja in visoki valovi do 5 m (4 dni). Barke na skrajni desni je po polnoči odpihnilo na odprto, ker so sidra zaorala. Bilo je pestro do 3 ure zjutraj. Naj se ne ponovi!!!!
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... k9az.t.jpg
Prvič pred Dubrovnikom! Prvič tudi v Dubrovniku! Pa še z moje barke.
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... cxC2.t.jpg
Pred Dubrovnikom sem srečal nenavdnega potnika. Mogoče je Ratko Mladić? Na barki marela, na glavi ruta, nad njo klobuk, na rokah rokavice in še zavit v plašč. Čudo Božje!
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... XV1v.t.jpg
Častna straža v Starem gradu v Dubrovniku, na Stradunu.
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... nHVL.t.jpg
Ustavil sem barko 3 Nm pred Makarsko. Bom ubežal ali ne bom? Nevihta iz kopnega, pravijo, da je bila tudi pijavica. Samo poškropilo me je, imel pa sem jo skozi za hrbtom. Mrzel veter in mrzle kaplje so letele v moj cockpit, pa čeprav je barka HT. Valovi 3-4. GASA do kraja in cilj Bol na Braču. Uspel sem!
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... nCSQ.t.jpg
Moja noga, moja klasična revma v gležnju po spremembi vremena. kakšna nevihta, takšna oteklina.
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... WJ4G.t.jpg
Slapovi Krke, zgornji tok.
http://novinec.moj-album.com/slike/1210 ... Ixc1ru.jpg
Ta zaščitena vrsta ptiča v koritu reke Krke se je ovil okoli palice in poziral.
Mislim, da se tej živalci reče kačji pastir. Slika je nastala ob jezeru na Slapovih Krke.
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... HMaZ.t.jpg
Sonce bo zašlo nad Kornati. Slikano z vrha Lavse proti marini Piškera.
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... 2qoK8b.jpg
Vhod v zaliv na Kornatih, v ozadju čudoviti vrhovi nacionalnega parka.
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... 3WxM.t.jpg
Zaliv Lavsa na Kornatih v popoldanskem soncu.
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... ZNwt.t.jpg
Malo drugačno nebo nad Dugim Otokom.
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... 9BDw.t.jpg
Stolp ljubezni na Silbi, katerega je dal pozidati morski volk Petar Marinić za Domeniku Rasol, da bo lahko gledala, kdaj se bo vrnil z morja. Dolga ljubezenska zgodba s čudnim koncem.
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... VeZM.t.jpg
Amnesia, 65 m dolga mega yahta, lastnik Graham de Zille. Yahta je vplula v marino Skradin. Še nebo nad njo je zakrila.
Tako, to je le nekaj od 511 slik iz mojega letošnjega 16 dnevnega potepanja po Jadranu. Po 15. grem še enkrat okoli Raba, Krka in Cresa. Mogoče še pade kakšna slikca.
LP in mirno morje!
zastavica vihra na moji Bavarii 33 HT
Rezanje pršuta v konobi, ko greš po stopnicah na Hvarsko trdnjavo
Rožiči na drevesu, ki še niso zreli (otok Hvar)
To ne gori mega yahta, za njo gori eden od Paklenih otokov
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... g351.t.jpg
Gužva v zalivu pred mestom Hvar, ko je bila najavljena burja in visoki valovi do 5 m (4 dni). Barke na skrajni desni je po polnoči odpihnilo na odprto, ker so sidra zaorala. Bilo je pestro do 3 ure zjutraj. Naj se ne ponovi!!!!
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... k9az.t.jpg
Prvič pred Dubrovnikom! Prvič tudi v Dubrovniku! Pa še z moje barke.
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... cxC2.t.jpg
Pred Dubrovnikom sem srečal nenavdnega potnika. Mogoče je Ratko Mladić? Na barki marela, na glavi ruta, nad njo klobuk, na rokah rokavice in še zavit v plašč. Čudo Božje!
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... XV1v.t.jpg
Častna straža v Starem gradu v Dubrovniku, na Stradunu.
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... nHVL.t.jpg
Ustavil sem barko 3 Nm pred Makarsko. Bom ubežal ali ne bom? Nevihta iz kopnega, pravijo, da je bila tudi pijavica. Samo poškropilo me je, imel pa sem jo skozi za hrbtom. Mrzel veter in mrzle kaplje so letele v moj cockpit, pa čeprav je barka HT. Valovi 3-4. GASA do kraja in cilj Bol na Braču. Uspel sem!
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... nCSQ.t.jpg
Moja noga, moja klasična revma v gležnju po spremembi vremena. kakšna nevihta, takšna oteklina.
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... WJ4G.t.jpg
Slapovi Krke, zgornji tok.
http://novinec.moj-album.com/slike/1210 ... Ixc1ru.jpg
Ta zaščitena vrsta ptiča v koritu reke Krke se je ovil okoli palice in poziral.
Mislim, da se tej živalci reče kačji pastir. Slika je nastala ob jezeru na Slapovih Krke.
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... HMaZ.t.jpg
Sonce bo zašlo nad Kornati. Slikano z vrha Lavse proti marini Piškera.
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... 2qoK8b.jpg
Vhod v zaliv na Kornatih, v ozadju čudoviti vrhovi nacionalnega parka.
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... 3WxM.t.jpg
Zaliv Lavsa na Kornatih v popoldanskem soncu.
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... ZNwt.t.jpg
Malo drugačno nebo nad Dugim Otokom.
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... 9BDw.t.jpg
Stolp ljubezni na Silbi, katerega je dal pozidati morski volk Petar Marinić za Domeniku Rasol, da bo lahko gledala, kdaj se bo vrnil z morja. Dolga ljubezenska zgodba s čudnim koncem.
http://www.moj-album.com/slike/12105828 ... VeZM.t.jpg
Amnesia, 65 m dolga mega yahta, lastnik Graham de Zille. Yahta je vplula v marino Skradin. Še nebo nad njo je zakrila.
Tako, to je le nekaj od 511 slik iz mojega letošnjega 16 dnevnega potepanja po Jadranu. Po 15. grem še enkrat okoli Raba, Krka in Cresa. Mogoče še pade kakšna slikca.
LP in mirno morje!
Nazadnje spremenil Novinec, dne Sr Avg 06, 2008 13:40, skupaj popravljeno 2 krat.
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
...........................................................(J.H.)
- Novinec
- Admiral
- Prispevkov: 2569
- Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
- Kraj: Sailing on the world
- Kontakt:
Očitno mi je nekaj ponagajalo z resolucijo. nekje je prišlo do kratkega stika. Trenutno nimam časa popravljati in iskati vzroke, bom pa to vsekakor odpravil.
Prilagam povezavo na moj-album, kjer se dajo slike pogledati v normalni velikosti.
Se opravičujem za neljubi dogodek in lep dan še naprej!
http://novinec.moj-album.com/album/12105833/?stran=1
Prilagam povezavo na moj-album, kjer se dajo slike pogledati v normalni velikosti.
Se opravičujem za neljubi dogodek in lep dan še naprej!
http://novinec.moj-album.com/album/12105833/?stran=1
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
...........................................................(J.H.)
tole sicer ni edina slika letošnjega preživetaga časa na morje, je pa (no vsaj za mojega kapitana) najboljša!! po veliko časa in denarja zapravljenega v trgovini z ribiško opremo je le nekaj ujel (sej ni važno da je to bilo v marini):
ker pa le ta ni zadostovala za večerjo smo jo spustili nazaj v morje
!
lp
Irena
ker pa le ta ni zadostovala za večerjo smo jo spustili nazaj v morje
lp
Irena
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov








