Stran 1 od 3

KJE si naredil izpit za voditelja čolna.

Objavljeno: Sr Jan 25, 2017 10:09
Napisal/-a widmann
KJE je kdo naredil izpit za voditelja čolna?
Predlagam,da vsak morjeplovec napiše,če želi katerega leta,oziroma koliko let ima izpit za voditelja čolna(plovna dozvola) in kraj kjer je delal izpit.

Objavljeno: Sr Jan 25, 2017 10:43
Napisal/-a widmann
Ne boste verjeli izpit je bil na Kureščku.
Pri pomorsko društvo NAUTILUS.
Leta 2002

Objavljeno: Sr Jan 25, 2017 11:04
Napisal/-a jozko
V Mariboru - hotel Orel, leta 1983 :roll:

Objavljeno: Sr Jan 25, 2017 11:21
Napisal/-a Rok-11
Na Kapetaniji v Rijeki. Dolgo nazaj.
Potem sem enkrat v 90-tih na osnovi tistega v Kopru dobil slovenskega.

VHF in druščino pa v Kopru.

Objavljeno: Sr Jan 25, 2017 14:06
Napisal/-a EDO
Na Kapitaniji na Reki na začetku 80-ih let in potem še 1x v Ljubljani, ker niso več dajali na lepe oči. VHF tudi v Ljubljani.

Objavljeno: Sr Jan 25, 2017 15:55
Napisal/-a jutri pa res
84 ali 85 v Metalni Maribor, organizirali so tečaj in potem izpit, prišla je pa ekipa iz Kopra.

Objavljeno: Sr Jan 25, 2017 17:06
Napisal/-a golman
2006 v Kopru.

VHF pa mislim da 2013, isto kapitanija

Objavljeno: Sr Jan 25, 2017 17:19
Napisal/-a H2O

Objavljeno: Sr Jan 25, 2017 17:20
Napisal/-a j.k.
2014 v LJ.
Letos (še pred majem) v planu VHF.

Objavljeno: Sr Jan 25, 2017 17:33
Napisal/-a Roman 1
....2006 v Malinski.....
...VHF baje tudi velja, smo dobili dva vprašanja iz radiotelagrafije...

Objavljeno: Sr Jan 25, 2017 18:39
Napisal/-a MareC
leta 1986 sem ga kupil za 100 dojčmark in še danes velja
:roll:

Objavljeno: Sr Jan 25, 2017 19:16
Napisal/-a Piki
1999 v Ljubljani.

Objavljeno: Sr Jan 25, 2017 19:49
Napisal/-a polanc
U Piranu in to z ornk glavobolom..Pa skor sm padu...Sem reku onmu kapitanu,ko je bil 3 sekunde do penzjona,da rabm izpit za vožnjo po Dravi,kjer je moj 4 m dolg čoln bil takrat pr tavečih.Tipu se je čist odpulil...je reku da delam izpit za 24 m in ne vem kok brt ton...de morm vse luči poznat,de to ni nič od nas celincev,de....

Objavljeno: Sr Jan 25, 2017 19:53
Napisal/-a kr3mn1
enkrat v LJ, VHF pa v Kopru

Objavljeno: Sr Jan 25, 2017 19:59
Napisal/-a polanc
Točno za WTF izpit smo pa se prjavli pod adminovim okriljem