Morjeplovec.net
Slovenski Navtični Forum
Skoči na vsebino
Moderatorji: moderator2, moderator, kr en
OdgovorNapisal/-a Tex » To Feb 21, 2012 20:23
OdgovorNapisal/-a bolid » To Feb 21, 2012 20:30
OdgovorNapisal/-a Tex » To Feb 21, 2012 21:17
OdgovorNapisal/-a bolid » To Feb 21, 2012 21:22
OdgovorNapisal/-a admin » Sr Feb 22, 2012 00:27
OdgovorNapisal/-a Original-One » Sr Feb 22, 2012 09:49
OdgovorNapisal/-a janadino » Sr Feb 22, 2012 10:36
bolid napisal/-a:he he he jst pa mislim, da je tko videl kapitan ribiške barke k je pol naredil karambol
OdgovorNapisal/-a bolid » Sr Feb 22, 2012 11:40
janadino napisal/-a:Jaz pa mislim da ste takrat vsi tako videli
OdgovorNapisal/-a Tex » Sr Feb 22, 2012 20:03
OdgovorNapisal/-a kr en » Če Feb 23, 2012 09:13
admin napisal/-a:.... Ufff, spomini...
OdgovorNapisal/-a admin » Pe Feb 24, 2012 11:23
kr en napisal/-a:admin napisal/-a:.... Ufff, spomini... Si pa zavzdihnu, kt bi blo dvajset let nazaj. Men se zdi kt včeraj
Vrni se na “Ugani lokacijo”
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti
Povezave: * Forum Strojnistvo * Pomorska fakulteta