
443 Ilovik
Moderatorji: moderator2, moderator, kr en
443 Ilovik
Tale ziher še ni bla letos !


Nazadnje spremenil kr en, dne To Jun 05, 2012 11:56, skupaj popravljeno 1 krat.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Ja, Kr en, pozabi na fuzbal! Letos pa res ne smeš manjkat na ruti!
Če pa že, potem vem za idejo, da se Nora vseeno popelje na ruto. Sundancer je brez barke, tako da ključe pusti v Zagorju, potem pa lahko odletiš v Ukrajino.
Barka ima super cockpit, še ledomat montiramo in jo bomo na ruti uporabljali kot cocktail bar!
A tisto na sliki sem pa tud jst al kako?

Če pa že, potem vem za idejo, da se Nora vseeno popelje na ruto. Sundancer je brez barke, tako da ključe pusti v Zagorju, potem pa lahko odletiš v Ukrajino.
A tisto na sliki sem pa tud jst al kako?
1. odgovor. To je ponovno Ilovik.
2. Kjučev ne bom puščal doma, ker so v Červarju in se je že Mitja prjavu.
3. Le glejte, da na konc ne boste vsi gor pr men v Ukrajini na Štangah (za fuzbal mi je btw vseeno) vaše barke pa same na privezih
2. Kjučev ne bom puščal doma, ker so v Červarju in se je že Mitja prjavu.
3. Le glejte, da na konc ne boste vsi gor pr men v Ukrajini na Štangah (za fuzbal mi je btw vseeno) vaše barke pa same na privezih
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
