Bom pa jaz upalil.
Zadaj skoraj ziher vidim Sućuraj. Z malo domišljije pa tudi Pelješac čisto zadaj. Ta hotel mi je znan in rekel bi, da so to :
I....e ?
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Ne vem, če se motiš, ker tudi jaz nisem več sedaj čisto prepričan, ker to je sedaj skoraj en kompleks Recimo, da imaš prav, ker med mojo množico slik, je to sedaj detajlno težko ločiti samo slika je stara, ampak dobra kajne