533 - Pomena-Hotel Odisej, otok Mljet

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

533 - Pomena-Hotel Odisej, otok Mljet

OdgovorNapisal/-a marcus » Ne Avg 12, 2012 14:19

Slika
Nazadnje spremenil marcus, dne Ne Avg 12, 2012 17:12, skupaj popravljeno 1 krat.
no rain, no rainbow
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Ne Avg 12, 2012 15:02

Po registraciji sodeč je to otok M...., po hotelu pa kraj P.....
Nazadnje spremenil H2O, dne Ne Avg 12, 2012 19:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Purly
Kontraadmiral
Prispevkov: 251
Pridružen: Sr Jul 29, 2009 08:56
Kraj: Maribor - Vrsi Mulo

OdgovorNapisal/-a Purly » Ne Avg 12, 2012 15:48

brane40 napisal/-a:Po registraciji sodeč je to otok M...., po hotelu pa kraj P.....



Tako je, Hotel v ozadju pa je O....j
Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

533

OdgovorNapisal/-a marcus » Ne Avg 12, 2012 17:05

Bravo fantje, odgovor je pravilen, res je Pomena na otoku Mljetu in v ozadju je Hotel Odisej :!: :lol:

LP
no rain, no rainbow
Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

OdgovorNapisal/-a marcus » Ne Avg 12, 2012 17:10

Ampak mea culpa, drugič moram paziti na registracije plovil :cry:
LP
no rain, no rainbow
Klemen M
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 83
Pridružen: Če Jan 19, 2012 20:06

OdgovorNapisal/-a Klemen M » Po Avg 13, 2012 22:43

Slikano iz Ninotovega pomola :D
Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

OdgovorNapisal/-a marcus » To Avg 14, 2012 11:42

Klemen M ali si šel na pivo k Ninotu :?:
no rain, no rainbow
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » To Avg 14, 2012 11:53

Mi gremo vedno v "Adio mare". A je ta gospod Nino?
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti