543 Primošten

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

543 Primošten

OdgovorNapisal/-a kr en » Če Avg 16, 2012 22:35

Tole pa je :

Slika
Nazadnje spremenil kr en, dne So Avg 18, 2012 12:05, skupaj popravljeno 1 krat.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
aleks09
Admiral
Prispevkov: 1151
Pridružen: Po Jul 12, 2010 20:15
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a aleks09 » Če Avg 16, 2012 22:55

Lahka.. ma me je skoraj zmotlo ker je s te strani videti nekam malo hiš.. sem za 100 % moral pogledati strica Googla... sem pa hodil po teh ozkih ulicah cca 10 let nazaj, z morske strani pa sem le predvideval... gor je velika cerkev oz. turen (zvonik), ki je bil takrat še v luknjah od metkov.. na nasprotni strani je več hiš, to je stari del mesta, skoraj otok, z majhno marino na desni, levo je polotok s plažo in hoteli, pa en prjatu fizioterapevt ima korenine od tam.. dosti pomoči, ostalo prepustim drugim... :wink:

Sm nekaj zbrisu, ker bi bila pol res prelahka.. no ja tisti ki je vidu je vidu.. :wink:
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Pe Avg 17, 2012 01:21

Tole je slikano nekje iz smeri SW... :wink:
borro
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 142
Pridružen: So Sep 05, 2009 17:33

OdgovorNapisal/-a borro » Pe Avg 17, 2012 07:06

Pogled na restavraciji Galeb in Panorama.... :D
Točno na drugi strani so pa bojda zopet boje ...žal
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2393
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » Pe Avg 17, 2012 09:29

V tem mestu pred leti z mojo sedim na kavi in gledam nogomet (prejšnje evropsko prvenstvo), ko prileti z barke moj (takrat še) mali in pravi: oči, oči, hitro, barko nam bo ob pomol zabilo.. Potem pa v dir, pa še byboat ni takoj vžgal.. Cela štala.
Epilog: barko sem rešil, ob pojačanem maestrealu je spustilo sidro...
Barka je bila že čisto blizu pomola, kjer pristajajo turistične ladje.
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » So Avg 18, 2012 12:05

Vsi imate prav. To je Primošten. Eden in edini.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta