544 Krapanj

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

544 Krapanj

OdgovorNapisal/-a kr en » To Avg 21, 2012 16:15

Ker že dolgo ni nobene nove uganke, bom pripopal tole, lahko :wink: .

Slika
Nazadnje spremenil kr en, dne Sr Avg 22, 2012 16:13, skupaj popravljeno 1 krat.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
kotulc
Kontraadmiral
Prispevkov: 295
Pridružen: Ne Jul 26, 2009 14:12

OdgovorNapisal/-a kotulc » To Avg 21, 2012 17:54

Glede na višino otoka (če je to otok) bi lahko bil K.....j.
Uporabniški avatar
dule
Admiral
Prispevkov: 751
Pridružen: Pe Jul 27, 2007 15:53

OdgovorNapisal/-a dule » Sr Avg 22, 2012 00:18

Mogoče. Samo tista rumena hiša mi nekako ne paše tja. :oops:
aleks09
Admiral
Prispevkov: 1151
Pridružen: Po Jul 12, 2010 20:15
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a aleks09 » Sr Avg 22, 2012 07:35

Men se pa zdi, da je za K.....j premalo zelenja - drevja ( po spominu iz cca 10 let nazaj), sam kar se tiče višine in pripisa kr en -ga, da je lahka, bi se kr strinjal da je K.....j, saj zelenje v 10 letih lahko malo porežejo, pa nekaj so verjetno na novo pozidali in pa eno fasado pobarvali v rumeno :wink:
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6231
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Sr Avg 22, 2012 10:34

Drži okrog zelenja, tu se reči lahko krepko spremenijo.

Ko smo se mi pred kakimi desetimi leti motali po Kornatu nad Vruljami, so bile tu pa tam kar 'orng' oljke, potem je bil pa požar in tudi če oljke kdo spet posadi, bo trajalo desetletja, da spet zrastejo....
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Sr Avg 22, 2012 11:20

Malo sem vas pustil, če se bo še kdo vključil. Uganili ste prav vsi. To je Krapanj. Najnižji in najpogosteje naseljen otok na Jadranu. Znan po nabiralcih spužv uradno, neuradno pa tudi koral :wink:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
nac
Admiral
Prispevkov: 645
Pridružen: Če Jul 02, 2009 22:18

OdgovorNapisal/-a nac » Sr Avg 22, 2012 15:33

Kr en,daj ga še enkrat slikaj s kake druge strani. :wink: :wink:
Res ti je prirasel k srcu-tale najnižji otok,a ne?
Uporabniški avatar
dule
Admiral
Prispevkov: 751
Pridružen: Pe Jul 27, 2007 15:53

OdgovorNapisal/-a dule » Sr Avg 22, 2012 20:46

Kr en iz katere strani je pa to slikano? Imam kakšnih 20 slik, pa nisem bil sigurn, da je Krapanj.
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Če Avg 23, 2012 07:01

dule napisal/-a:Kr en iz katere strani je pa to slikano? Imam kakšnih 20 slik, pa nisem bil sigurn, da je Krapanj.


Slikano je med plovbo po kanalu med vhodom v Morinje in Krapnjem. Oz. na poti iz Krapnja v Primošten.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
ttomi73
Admiral
Prispevkov: 975
Pridružen: To Jul 21, 2009 22:41
Kraj: Kranj-okolica
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a ttomi73 » Sr Avg 29, 2012 14:54

Krapanj je pa en lepših otokov za pogledat iz morja.
Izpit za čoln sedaj imam, kaj pa zdaj... na morje seveda.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti