123dejan napisal/-a:Solaris - pravljica vsakega starša z otroci!
BTW
A si moral plačat vez na njihov prečudoviti pomol?
Lp Dejan
Ne, ker smo se pripeljali z gumončkom in ski-jetom. Vežemo se vedno na Krapnju. Drugače pa , itak. Je bil takoj pri nas uni tipo z blokcem. Ampak sem mu rekel "pola sata za pivo" in je jedva popustil.. Ostali smo pa do noči. Sam so res butli. Pri njih smo pili in še jedli, pa mularija cocktaile in še in še... Uni te pa podijo

kao ne smiješ se vezati
Ko si pa notri, je pa poezija.
Takole ti sviraju za stolom :
