504 - kompleks SOLARIS (Šibenik)

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

504 - kompleks SOLARIS (Šibenik)

OdgovorNapisal/-a kr en » Če Jul 19, 2012 09:11

Kje pa se da takole uživati?

popivanje z vodnim hlajenjem :P

Slika
Nazadnje spremenil kr en, dne Če Jul 19, 2012 12:02, skupaj popravljeno 1 krat.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
zeja
Kapitan
Prispevkov: 172
Pridružen: Če Apr 23, 2009 14:33
Kraj: Litija

OdgovorNapisal/-a zeja » Če Jul 19, 2012 09:25

Šibeniško področje S…..s :?:
right or wrong I am still the captain !
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Če Jul 19, 2012 09:44

Leta 2011 je dobil v kategoriji večjih kampov 3 mesto.... če je to s-----s
š------
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Če Jul 19, 2012 09:54

Je, je. Imata prav. Res je Solaris.
Huda destinacija. Še posebej Dalmatian village z lastnim mlinom, pekarno, ribarnico... Ob večerji pa ti ob mizi poje klapa
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
123dejan
Admiral
Prispevkov: 618
Pridružen: Po Jun 22, 2009 08:32
Kraj: Gotof-burg!

OdgovorNapisal/-a 123dejan » Če Jul 19, 2012 10:21

Solaris - pravljica vsakega starša z otroci! :D

BTW
A si moral plačat vez na njihov prečudoviti pomol?

Lp Dejan
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Če Jul 19, 2012 10:26

Hudo tega pa nisem vedel ponavadi grem v solaris samo koga pobrat na pomol, tole je za kajtat dobra platformica ko stole pospravijo:)
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Če Jul 19, 2012 12:01

123dejan napisal/-a:Solaris - pravljica vsakega starša z otroci! :D

BTW
A si moral plačat vez na njihov prečudoviti pomol?

Lp Dejan


Ne, ker smo se pripeljali z gumončkom in ski-jetom. Vežemo se vedno na Krapnju. Drugače pa , itak. Je bil takoj pri nas uni tipo z blokcem. Ampak sem mu rekel "pola sata za pivo" in je jedva popustil.. Ostali smo pa do noči. Sam so res butli. Pri njih smo pili in še jedli, pa mularija cocktaile in še in še... Uni te pa podijo :roll: kao ne smiješ se vezati :twisted:
Ko si pa notri, je pa poezija.

Takole ti sviraju za stolom :

Slika
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

OdgovorNapisal/-a marcus » Ne Sep 02, 2012 17:13

kr en veš doma sem delal malo preveč reklame s tvojo sliko kompleksa Solaris, vključno s popivanjem in vodnim hlajenjem :lol: => rezultat tega => sledečo sezono hoče žena to v živo doživeti :idea:
LP
no rain, no rainbow
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Ne Sep 02, 2012 22:16

Ne bo vama žal. Je zelo lepo. Ampak žal za navtične duše je en dan popolnoma dovolj. Potem pa te nomadska kri že vleče drugam. :wink:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

OdgovorNapisal/-a marcus » Po Sep 03, 2012 12:15

Razmišljaš popolnoma enako, "betonske civilizacije" je za navtike kmalu dovolj :lol:
LP
no rain, no rainbow

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov