535 - Šćedro, Hvar

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

aleks09
Admiral
Prispevkov: 1151
Pridružen: Po Jul 12, 2010 20:15
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a aleks09 » Če Avg 16, 2012 15:11

Nak...še čakam in čakam ... :lol: :oops: :twisted: :wink: :wink:
Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

OdgovorNapisal/-a marcus » Ne Sep 02, 2012 17:03

Nisi edini, ki čaka na tak dogodek z $$$$$ :wink: :) :lol:
no rain, no rainbow
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Ne Sep 02, 2012 17:58

Tudi če boš dobil tak e-mail Marcus, se ne veseli prehitro... to je še ena finta internetnih nategunov :wink:
primusr
Admiral
Prispevkov: 933
Pridružen: To Mar 03, 2009 15:53
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a primusr » Ne Sep 02, 2012 18:03

Lansko leto in letos smo bili mnogokrat gostje tega gostišča. Imajo krasno vino in vedno sveže ribe , ki jih nalovi lastnik in njegov sin .
Letujem že drugo leto zapored v Zavali in sem dodobra prečesal Ščedro in ostale kraje naokoli. Rečem samo , ko jih enkrat obiščeš se vedno vračaš na ta kraj , drugo leto zopet grem...
Tako lepo , da je že skoraj perverzno.... :oops:
Fiat Justitia ... Some day....
Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

OdgovorNapisal/-a marcus » Po Sep 03, 2012 12:10

primusr Super, hvala za vzpodbudo, ker imamo naslednje leto v planu za dopust Zavalo :lol:

Ker kupujem svoj 3. čoln, me zanima ali je poleg rampe za spust čolna na razpolago kje voda za pranje motorja in čolna, ker to mi je najvažnejše pred odhodom domov

Kako ja kaj s privezi :?: ali so domačini v redu :?: do teh informacij nikakor nisem mogel priti :!:


Hvala za podatke vnaprej in LP
no rain, no rainbow
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Po Sep 03, 2012 12:22

marcusovo drugo ime je itak Domagoj Bačić., tako da ni problema :twisted:

Čoln in motor boš pa že doma opral, saj ti ga ne bo sol pojedla v enem dnevu...
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
primusr
Admiral
Prispevkov: 933
Pridružen: To Mar 03, 2009 15:53
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a primusr » Po Sep 03, 2012 12:44

Ker kupujem svoj 3. čoln, me zanima ali je poleg rampe za spust čolna na razpolago kje voda za pranje motorja in čolna, ker to mi je najvažnejše pred odhodom domov

Kako ja kaj s privezi :?: ali so domačini v redu :?: do teh informacij nikakor nisem mogel priti :!:


Hvala za podatke vnaprej in LP[/quote]

Za pranje čolna boš moral se pozanimati pri lastniku apartmaja, prav tako za vez v morju(na boji).
Domačini so O.K. vsaj jaz nisem imel nikaršnega problema z njimi. Je pa Zavala od boga pozabljena,tako, če želiš mir je super drugače pa boš moral iti v Jelso,Hvar, Vrbovska...
Fiat Justitia ... Some day....

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti