brane40 napisal/-a::lol:A misliš da bo dober za v mašino, če že za na solato in ribo ni
Ti, a še kr zlivaš olje od solate v morje, da je pol cela pizdarija?
So me letos v Saliju spraševal če prideš ti tud?
Moderatorji: moderator2, moderator, kr en
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov