553 - Zelena laguna, Kukljica

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » To Sep 04, 2012 10:46

brane40 napisal/-a::lol: :lol: A misliš da bo dober za v mašino, če že za na solato in ribo ni :wink:

Ti, a še kr zlivaš olje od solate v morje, da je pol cela pizdarija? :lol: :lol: :lol:
So me letos v Saliju spraševal če prideš ti tud? :lol: :lol: :lol:
https://medisken.si
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » To Sep 04, 2012 10:51

Ne nakladi Gregor, sem bil tud jaz letos v Saliju :wink:

Sploh je bilo pa tisto olje od Italijana z uno staro kripo.
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » To Sep 04, 2012 11:07

brane40 napisal/-a:Sploh je bilo pa tisto olje od Italijana z uno staro kripo.


Pa še tisto ni bilo od solate ampak od motorjev ! :lol:
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » To Sep 04, 2012 11:12

brane40 napisal/-a:Ne nakladi Gregor, sem bil tud jaz letos v Saliju :wink:

Sploh je bilo pa tisto olje od Italijana z uno staro kripo.


Sploh ne, komaj letos mi je priznal da je po pomoti štekal kaljužno pumpo, saj veš kateri trije smo bili. :lol: :lol: :lol:
Ti presneti ameriški rjuharji :lol: :lol: :lol:
https://medisken.si
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » To Sep 04, 2012 11:14

gregor.n napisal/-a:Sploh ne, komaj letos mi je priznal da je po pomoti štekal kaljužno pumpo, saj veš kateri trije smo bili. :lol: :lol: :lol:

A on je bil? Mi smo pa unga bogega Italijana grdo gledali :twisted:
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » To Sep 04, 2012 11:17

brane40 napisal/-a:
gregor.n napisal/-a:Sploh ne, komaj letos mi je priznal da je po pomoti štekal kaljužno pumpo, saj veš kateri trije smo bili. :lol: :lol: :lol:

A on je bil? Mi smo pa unga bogega Italijana grdo gledali :twisted:

Pa kaj pol, kr naj si zapomne koga so 41. leta napadl, presnet makaronar. :lol:
https://medisken.si

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov