557 -Vela luka, Korčula

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

557

OdgovorNapisal/-a marcus » To Sep 04, 2012 16:36

O.K. :lol: čakam :wink: :idea:
LP
no rain, no rainbow
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » To Sep 04, 2012 23:05

Ja a ni še noben uganu?
https://medisken.si
mažko
Kapitan
Prispevkov: 195
Pridružen: Po Sep 15, 2008 22:30

OdgovorNapisal/-a mažko » To Sep 04, 2012 23:23

Pa tu zadaj je ena konoba, k vrtijo sam Dragojevićevo muzko, samo inštrumental verzijo, pa svinjsk dobr za jest majo.

LpT
Uporabniški avatar
p4pe
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 136
Pridružen: Sr Mar 02, 2011 14:09
Kraj: Kranj - Sv Marina - Lošinj

OdgovorNapisal/-a p4pe » Sr Sep 05, 2012 07:55

Mogoče V... L...?
Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

557

OdgovorNapisal/-a marcus » Sr Sep 05, 2012 08:43

odlično :!: čeprav malo počasi :lol:
Ali počakamo še koga, da napiše rešitev :?:
no rain, no rainbow
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » Sr Sep 05, 2012 08:45

Mogoče je pa tale rešitev :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=HWk7VzzyP7E
Ure dnevi leta tečejo....
Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

557

OdgovorNapisal/-a marcus » Sr Sep 05, 2012 08:51

Super izvirna rešitev bolid, katera res ne potrebuje besed :idea:
Vela luka na Korčuli
LP
no rain, no rainbow
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

Re: 557

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Sr Sep 05, 2012 09:25

marcus napisal/-a:Super izvirna rešitev bolid, katera res ne potrebuje besed :idea:
Vela luka na Korčuli
LP


Pa to sem ti jaz že v prvem postu napisal :wink:
https://medisken.si
Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

OdgovorNapisal/-a marcus » Sr Sep 05, 2012 09:41

gregor.n dobro vem, samo ker je bila lahka uganka, sem rekel počakajva malo z vsemi indikacijami, da dava možnost še ostalim, ki niso doli "doma" kot midva :!: :lol: :D
LP
no rain, no rainbow

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti