kr en napisal/-a:Jst sem pa zmedenKer na Traficu je pa Novomeška registracija. Hmm. Kuga pa če je.....
Ah, jaz dam glas za Kaprije.
Ziher ne, ker tam ne smeš z avtom do hiše. Lahko parkiraš le na pomolu.
Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta