559 Žaborić

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Sr Sep 05, 2012 21:30

kr en napisal/-a:Jst sem pa zmeden :? Ker na Traficu je pa Novomeška registracija. Hmm. Kuga pa če je.....


Ah, jaz dam glas za Kaprije. :wink:


Ziher ne, ker tam ne smeš z avtom do hiše. Lahko parkiraš le na pomolu. :wink:
https://medisken.si
Uporabniški avatar
ttomi73
Admiral
Prispevkov: 975
Pridružen: To Jul 21, 2009 22:41
Kraj: Kranj-okolica
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a ttomi73 » Če Sep 06, 2012 10:08

Žaborič. Slikano z dvorišča apartmajske hiše. Do morja je 50m po končni cesti. Ob obali ni promenade, malo ljudi, privez za čoln je prost takrat, ko ni mene,...

Še enkrat.
Slika


Bližje.
Slika


Še bližje. Med Zlarinom (taveliki greben) in rtom Žaborić se vidi malce Krapanja.
Slika


Najbližje.
Slika


Morje. Na drugi strani je še vedno Žaborič.
Slika


Obala.
Slika


Plaža. V tej smeri 10 min hoje se pride do kampa s plažo iz kamenčkov o katerem je govoril kolega. Na rtu so divje domače živali. Na drugi strani rta je zaliv Grebaštica.
Slika



Slika



Slika



Slika



Slika


Tole je pa ulov na kune.
Slika
Nazadnje spremenil ttomi73, dne Če Sep 06, 2012 10:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Izpit za čoln sedaj imam, kaj pa zdaj... na morje seveda.
Uporabniški avatar
ttomi73
Admiral
Prispevkov: 975
Pridružen: To Jul 21, 2009 22:41
Kraj: Kranj-okolica
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a ttomi73 » Če Sep 06, 2012 10:10

aleks09 napisal/-a:Ne morem se znebit občutka, da je to Žaborič v ozadju pa Zlarin..



To je to.
Izpit za čoln sedaj imam, kaj pa zdaj... na morje seveda.
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Če Sep 06, 2012 11:03

Zakaj si nam pa babe poradiral, te ribe pa pustu? :(
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » Če Sep 06, 2012 11:19

kr en napisal/-a:Zakaj si nam pa babe poradiral, te ribe pa pustu? :(


Uporabi domišlijo :wink: na tej sliki stojita dva moška ki sta obrnjena vsak v svojo stran, z stoječim tičem katerega obdelujeta dve lepi dolgonogi blondinki :lol:

Slika
Ure dnevi leta tečejo....
Uporabniški avatar
Purly
Kontraadmiral
Prispevkov: 251
Pridružen: Sr Jul 29, 2009 08:56
Kraj: Maribor - Vrsi Mulo

OdgovorNapisal/-a Purly » Ne Sep 09, 2012 21:48

na drugi strani zaliva 50 m levo od one bele jadrnice pa sem jaz parkiral :)
Uporabniški avatar
marcus
Admiral
Prispevkov: 1434
Pridružen: Če Okt 23, 2008 13:42

OdgovorNapisal/-a marcus » Po Sep 10, 2012 10:38

Krasno :lol: Žaborić :lol: Če bi dal kakšno sliko s pogledom z morja, bi bilo malo lažje :idea: :lol:
Lep dan
no rain, no rainbow

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta