k prejšnji uganki pa pluješ tukaj mimo
lP, A
Moderatorji: moderator2, moderator, kr en
brane40 napisal/-a:kr en napisal/-a:Roman 1 napisal/-a:Cerkvica je Marija snežna
Škoda, da smo vedno doli julija, ko ni snega
Letos očitno bo
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti