660, Ždrelac

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

ALI
Kapitan
Prispevkov: 166
Pridružen: Pe Feb 27, 2009 15:42
Kraj: Notranjska

660, Ždrelac

OdgovorNapisal/-a ALI » Če Mar 28, 2013 09:40

zdravo,

k prejšnji uganki pa pluješ tukaj mimo

Slika

lP, A
borro
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 142
Pridružen: So Sep 05, 2009 17:33

OdgovorNapisal/-a borro » Če Mar 28, 2013 10:02

Ni rečeno :lol: :lol:

če greš iz istre dol, ali pa iz dalmacije gor, lahko "fališ"
Mislim pa, da je tukaj pred leti že kr en prenočeval...
:P
ALI
Kapitan
Prispevkov: 166
Pridružen: Pe Feb 27, 2009 15:42
Kraj: Notranjska

OdgovorNapisal/-a ALI » Če Mar 28, 2013 10:11

borro napisal/-a:Ni rečeno :lol: :lol:

če greš iz istre dol, ali pa iz dalmacije gor, lahko "fališ"
Mislim pa, da je tukaj pred leti že kr en prenočeval...
:P


ja res je pa kakšni 36+ čevljarji bi lahko zašli v težave
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2024
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » Če Mar 28, 2013 14:28

boštjan9, se spomniš te cerkvice? Tu smo imeli lani aprila fiš piknik. Na škarpi pred cerkvico smo pekli koroške brancine :lol: :lol:
mirno morje
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2392
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » Če Mar 28, 2013 15:58

Tudi ko sem šel skozi Ždrelac proti prejšnji uganki, mi je ta cerkvica ušla...
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2024
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » Če Mar 28, 2013 17:38

Cerkvica je Marija snežna
mirno morje
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Če Mar 28, 2013 18:33

Roman 1 napisal/-a:Cerkvica je Marija snežna


Škoda, da smo vedno doli julija, ko ni snega :P
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
ALI
Kapitan
Prispevkov: 166
Pridružen: Pe Feb 27, 2009 15:42
Kraj: Notranjska

OdgovorNapisal/-a ALI » Če Mar 28, 2013 19:58

Zdravo,

ja tule skozi Ždrelac plujem skoraj vsak dan mojega dopusta.

LP, Ali
rabuni
Viceadmiral
Prispevkov: 491
Pridružen: Pe Sep 07, 2007 11:04
Kraj: Rogaška Slatina

OdgovorNapisal/-a rabuni » Pe Mar 29, 2013 20:12

jaz tudi :D
"Dalmatino povišču pritrujena"
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » Pe Mar 29, 2013 21:37

HE HE HE tudi mi smo redni gostje tukaj čez :wink:
Ure dnevi leta tečejo....
ALI
Kapitan
Prispevkov: 166
Pridružen: Pe Feb 27, 2009 15:42
Kraj: Notranjska

OdgovorNapisal/-a ALI » So Mar 30, 2013 14:44

rabuni napisal/-a:jaz tudi :D


rabuni pozdravljen dolgo se nisi nič oglasil

lp, Ali
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » So Mar 30, 2013 14:52

kr en napisal/-a:
Roman 1 napisal/-a:Cerkvica je Marija snežna


Škoda, da smo vedno doli julija, ko ni snega :P

Letos očitno bo :twisted:
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » So Mar 30, 2013 15:08

brane40 napisal/-a:
kr en napisal/-a:
Roman 1 napisal/-a:Cerkvica je Marija snežna


Škoda, da smo vedno doli julija, ko ni snega :P

Letos očitno bo :twisted:


Ha, ha Brane! Res si jezen zaradi tegale vremena.
Razmišljam o namestitvi snegobranov na barko. Da me ne bodo sosedje tožili v primeru, da pade na njihovo :P
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
rabuni
Viceadmiral
Prispevkov: 491
Pridružen: Pe Sep 07, 2007 11:04
Kraj: Rogaška Slatina

OdgovorNapisal/-a rabuni » Ne Mar 31, 2013 19:39

Ali, res je, bolj malo mi uspe na morjeplovcu napisat.... saj veš: delo in čas... Upam, da se poleti vidimo v Banju.....Lp
"Dalmatino povišču pritrujena"

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti