
920 - Marina Veli Rat
Moderatorji: moderator2, moderator, kr en
920 - Marina Veli Rat

Nazadnje spremenil Katjusa, dne Če Sep 24, 2015 12:01, skupaj popravljeno 2 krat.
-
Original-One
- Viceadmiral
- Prispevkov: 482
- Pridružen: Po Maj 25, 2009 21:56
Prelahka, kajne?
Res je, Marina Veli Rat, majhna marina, kjer je po novem tudi market s skladiščem v Baylinerju
, elektrika in voda na žetone (ne cel dan), draga za dnevni vez, za celoletni pa relativno ugodna.
Še ena fotka prihajajoče nevihte (5.9.2015) z zunanjega pomola - pogled na Pantero
Lastovke (kar pomeni, da so tudi komarji)
Še ena taka bolj kičasta
lp
Res je, Marina Veli Rat, majhna marina, kjer je po novem tudi market s skladiščem v Baylinerju
Še ena fotka prihajajoče nevihte (5.9.2015) z zunanjega pomola - pogled na Pantero
Lastovke (kar pomeni, da so tudi komarji)
Še ena taka bolj kičasta
lp
-
al
-
al
Meni je ta akvatorij najbrž najlepši na Jadranu.
Dobra energija.Sploh izven sezone.
Včasih sem se sidral pred marino... pa v trgovino po pirček in na klopco...
Prijatelj se je iz Punata premaknil sem dol. A realno je iz Lj šest ur do marine, kar ni ravno za vikend. Zato pa so tam večinoma upokojeni Nemci:)
Amapk Baotič vsako leto malo prca, pa dvigne cene...
Galeb (Ante) ima pa res dobre pice. Priden je.
Dobra energija.Sploh izven sezone.
Včasih sem se sidral pred marino... pa v trgovino po pirček in na klopco...
Prijatelj se je iz Punata premaknil sem dol. A realno je iz Lj šest ur do marine, kar ni ravno za vikend. Zato pa so tam večinoma upokojeni Nemci:)
Amapk Baotič vsako leto malo prca, pa dvigne cene...
Galeb (Ante) ima pa res dobre pice. Priden je.
al napisal/-a:Prijatelj se je iz Punata premaknil sem dol. A realno je iz Lj šest ur do marine, kar ni ravno za vikend. Zato pa so tam večinoma upokojeni Nemci:)
Res je, večina penzionistov iz Nemčije, tudi naši sosedi so, ne znajo besede drugega jezika, a se kljub temu štekamo
al napisal/-a:Amapk Baotič vsako leto malo prca, pa dvigne cene...
Če plačaš do konca leta, se cene ne spreminjajo, tako (vsaj nam) piše v pogodbi in je cena (mi smo dol 3 leta) enaka.
lp
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti
