Morjeplovec.net
Slovenski Navtični Forum
Skoči na vsebino
Moderatorji: moderator2, moderator, kr en
OdgovorNapisal/-a kr en » Če Avg 19, 2010 10:35
u-r-o-s napisal/-a:Nagrada je pa nova uganka
OdgovorNapisal/-a EDO » Če Avg 19, 2010 10:41
OdgovorNapisal/-a Marchi » Če Avg 19, 2010 10:53
OdgovorNapisal/-a kr en » Če Avg 19, 2010 13:04
OdgovorNapisal/-a EDO » Če Avg 19, 2010 13:43
kr en napisal/-a:Bolje pozno, kot nikoli ! To je Luka Jazi na vzhodni strani Molata.Marchi in Edo čestitam. Klop vaju v nedeljo čaka
OdgovorNapisal/-a Marchi » Če Avg 19, 2010 17:58
Vrni se na “Ugani lokacijo”
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti
Povezave: * Forum Strojnistvo * Pomorska fakulteta