536 - Saplunara, Mljet
Moderatorji: moderator2, moderator, kr en
536
Uvala je Saplunara in malo naselje tudi Saplunara O.K.
Samo slike tistega dela s peščeno plažo, kjer je spredaj nevarna čer nikakor ne najdem
Otoka Školji so pa tudi res poleg z bojami pred obema restavracijama, samo to ni bilo glavno vprašanje
LP
Samo slike tistega dela s peščeno plažo, kjer je spredaj nevarna čer nikakor ne najdem
Otoka Školji so pa tudi res poleg z bojami pred obema restavracijama, samo to ni bilo glavno vprašanje
LP
no rain, no rainbow
Men je načeloma vseen kurc. Al je Cres, al je Lošinj. Sam tole je mal zavajanje javnosti.
Ad1. Prva slika, kot nosilka uganke definitivno ni Saplunara. Lahko mi jo prodate za marsikaj, a za Saplunaro ne.
Ad2. Nasov oz. Tema ne more biti Saplunara & Školji. Kajti to je kontradiktorno. Obeh ne moreš ujeti v objektiv, razen iz letala.
Ad3. Obstaja bojazen, da bo nekdo pofotkal Šobčev bajer, potem bomo malo pisali, na koncu bo pa rešitev Bled & Bohinj
To ugibanje par postov nazaj, so namreč res klobase in nižajo kvaliteto foruma. Tudi sam se posipam s pepelom, ker nisem bil prepričan in sem kar na slepo ugibal.
Dejmo tole razčistit. Marcus pokliči avtorja slike, kje je to slikal in zaključimo primer.
Ad1. Prva slika, kot nosilka uganke definitivno ni Saplunara. Lahko mi jo prodate za marsikaj, a za Saplunaro ne.
Ad2. Nasov oz. Tema ne more biti Saplunara & Školji. Kajti to je kontradiktorno. Obeh ne moreš ujeti v objektiv, razen iz letala.
Ad3. Obstaja bojazen, da bo nekdo pofotkal Šobčev bajer, potem bomo malo pisali, na koncu bo pa rešitev Bled & Bohinj
To ugibanje par postov nazaj, so namreč res klobase in nižajo kvaliteto foruma. Tudi sam se posipam s pepelom, ker nisem bil prepričan in sem kar na slepo ugibal.
Dejmo tole razčistit. Marcus pokliči avtorja slike, kje je to slikal in zaključimo primer.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Malo sem prečekiral Mljet in zaliv Salpunara na Googlovem zemljevidu kjer sem dal možnost prikaza fotografij in ugotovil:
1. slika je na strani Panoramio, kjer jo je objavila oseba "analytic1872" z naslovom Ostrov "Skoji", Saplunara, pohled in ista slika istega avtorja z naslovom Saplunara, Mljet, ostrov Skoji, pohled na pevninu;
2. slika je na strani Panoramio, kjer jo je objavila oseba "MBagyinszky" z naslovom The beach from the village.
3. slike mi še ni uspelo najti.. ma je verjetno kjer drugje ker me moti tisti otok na levi.. je večji od Školja... čeprav je jahta na slikah podobna... ko bom tudi to našel javim...
Mirno morje...
1. slika je na strani Panoramio, kjer jo je objavila oseba "analytic1872" z naslovom Ostrov "Skoji", Saplunara, pohled in ista slika istega avtorja z naslovom Saplunara, Mljet, ostrov Skoji, pohled na pevninu;
2. slika je na strani Panoramio, kjer jo je objavila oseba "MBagyinszky" z naslovom The beach from the village.
3. slike mi še ni uspelo najti.. ma je verjetno kjer drugje ker me moti tisti otok na levi.. je večji od Školja... čeprav je jahta na slikah podobna... ko bom tudi to našel javim...
Mirno morje...
Zakaj? Naj ostane, sej je bilo zanimivo.
Le, da to ni in ne more biti Saplunara. Vidiš, da so bili Školji. Nekaj tisoč milj Jadrana, smo pa le prepluli! Pa vidiš, da kdaj ne prepoznaš destinacije, ki jo drugače predobro poznaš.
Sej je kul vse.
Le, da to ni in ne more biti Saplunara. Vidiš, da so bili Školji. Nekaj tisoč milj Jadrana, smo pa le prepluli! Pa vidiš, da kdaj ne prepoznaš destinacije, ki jo drugače predobro poznaš.
Sej je kul vse.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
kr en napisal/-a:Zakaj? Naj ostane, sej je bilo zanimivo.
Le, da to ni in ne more biti Saplunara. Vidiš, da so bili Školji. Nekaj tisoč milj Jadrana, smo pa le prepluli! Pa vidiš, da kdaj ne prepoznaš destinacije, ki jo drugače predobro poznaš.
Sej je kul vse.
Kr en... To kar je zdaj ostalo ( pred popravljanjem je bila to slika 2) je Salpunara..
aleks09 napisal/-a:Kr en... To kar je zdaj ostalo ( pred popravljanjem je bila to slika 2) je Salpunara..
Uopss, nisem sploh več gledal prve strani, ki se je kar 4 X spremenila.
Jaz sem mislil prvo fotko, kjer je bil dokaj skalnat zaliv v ozadju pa Pelješac in še bolj zadaj Biokovo.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
