skiathos napisal/-a:če se ne motim, potem jo to tale luknja, malo nižje od Božavehttp://www.panoramio.com/photo/84532994?tag=best
http://goo.gl/maps/qmTQT
OK! Si uganil, čestitam!
Uvala Dumboka!
LP
.
Moderatorji: moderator2, moderator, kr en
skiathos napisal/-a:če se ne motim, potem jo to tale luknja, malo nižje od Božavehttp://www.panoramio.com/photo/84532994?tag=best
http://goo.gl/maps/qmTQT
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov