Tex, Tex ti pacek
Takim, ki hvala ne znajo reč, je treba prej ven 5€ vzet in mu povedat, da za pir si si pa že vzel
Se spomnim, ko sva s sinom pred mnogimi leti našla tošl v Fažani. Poln denarja in dokumentov od nekega fanta iz zgornje Primorske. Potem sem imel cel kup dela, da sem dobil telefonsko. Zvečer je nato prišel v Barbarigo ponj. Je bil pa tak veseljak, da smo pol zapili že tisti večer.

No, dokumenti so mu pa le ostali.
